2737
2734

خوب؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعیه یا دکوری؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738
آره من دیدم تو باغمونم داشتیم اناره سیاه خیلی هم میگن برا سرفه و گلو درد خوله

چطوری این رنگی میشه؟خواهرم از خونه ی دوستش آورده گفت چنتاشم تو ببر،من نخوردم میگه شیرینه داخلشم سفید یا صورتی کرمیه

چطوری این رنگی میشه؟خواهرم از خونه ی دوستش آورده گفت چنتاشم تو ببر،من نخوردم میگه شیرینه داخلشم سفید ...

والا نمیدونم من ندیدم پیوند بزنن از همون بچگی چند تا درختشو تو باغمون داشتیم دونه هاش تقریبا فکر کنم به صورتی میزنه آخه چند سالیه نخوردم اما یادمه عموم خدابیامرز آسم داشت خیلی میخورد آبشم که میگن عالیه 

عه چ جالب،دستت درد نکنه،برای سرفه های حساسیتی هم خوبه؟

من اینجوری شنیدم آبشم شیرینه ما تازه انار شیرین هم داشتیم ی پوست سبز فسفری داشت گاها با دونه های قرمز یا بعضی هم دونه هاش سفید بود 

2706