2733
2734

سلام خانوما. . هفته پیش تولد پسرم بود روز قبل تولدش خواهرشوهر و شوهرش اومدن خونمون یه بحثی پیش اومد یهو شوهرخواهرشوهرم برگشت جلو همه گفت رعنا خانوم یه سر و گردن از همتون بالاتره 😐😐 بعد پشتش خواهرشوهرم شروعدکرد به تعریف کردن از شوهر من و حسابی کوبوندش توی سر شوهر خودش که از داداشم یاد بگیر که اینقدر کمک زنش هست و ... روز تولد هم.خواهرشوهرم بچشو برد توی اتاق خوابم و حدود نیم ساعت بعد اومد بیرون و بچشو توی تختم خواباند.. حالا از اونرو تا حالا همش با شوهرم بحث و دعوا و .. داریم نسبت به هم سرد شدیم و اصلا دوست ندارم پیشش بخوابم منی که بعد اینهمه سال زندگی مشترک بازم شوهرم غروب که از سرکار میومد انگار واسه اولین بار بود که میدیدمش و دلم تنگش میشد ... خیلییی ناراحتم همش میترسم خواهرشوهرم دعایی چیزی برده روی تختم یا چشم زخم کرده .. خیلی حالم بده 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صدقه بده سه بار سوره ناس بخون 

سوره مزمل با طلاق هر شب بخونی معجزه میکنه 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

تلقین میکنی. 

خواهر زندگی برادرشو با دعا اینا خراب نمیکنه دختر خوب. 

ی اسپند دود کن شاد باش 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
تلقین میکنی.  خواهر زندگی برادرشو با دعا اینا خراب نمیکنه دختر خوب.  ی اسپند دود کن شاد ...

وای نمی دونی این چه فتنه ایه اخه .. توی نامزدی شماره مو داده بود به دوستش که زنگ بزنه به من و بگه شوهرم قبل از من با اون بوده 😐😐😐

2738

دعاهایی ک باعث سردی میشه رو من شنیدم ک میدن طرف بخوره حالا اطلاعات دقیقی هم ندارم 

ولی برای خودمم با خوردن چیزی پیش اومده

چیزی براتون نیاورده بخورین؟

البته بعید میدونم خواهرش این کارو کنه هرچی باشه زندگی برادرشه دیگه

شاید چشم خورده باشین ولی دعا احتمالش خیلی کمه 

عزیزم زندگی شما زندگی برادر ایشونم هست راضی نمیشه زندگی داداششو بریزه به هم حساس شدی تلقین میکنی

بخدا خیلی بد ذاته. . توی بارداری اومد به من حمله کنه بچه سقط شه ... 

2706