2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

با روغن زیتون دور نافشو ماساژ بده

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
اگه شیر خودت میخوره چیزای مبین بخور پشتش با وازلین و گوش پاکن چرب کن

هرازگاهی شیرخشک میدم سه روزقشنک شل بود دستشویش دیروز اینجورشد .مرسی امتحان کنم ببینم چی میشه

پدرم همه چیزم بود .....

روغن کرچک بگیرید به شکم و سینه و کمرش بمالید کمی هم به مقعدش(خیلی آردم ماساژش بدید)

با پارجه سفید نخی بپیچیدش آروم مثل قنداق و بخوابونیدش 

اگر بهش شیر میدید خودتون عرق زنیان بخورید انجیررتو آب جوش خیس کنید میل کنید و شیر خودتونو بهش بدید

تو غذاتون روغن زیتون بریزید چون غذایی که شما میل میکنید تاثیر داره تو احوالات نوزاد عزیزتون.ترنجبین هم عالیه.بازم کم کم بهش بدید با یه بار که معجزه نمیکنه

ان شاءلله خوب میشه اگر بهتر نشد به من پیام بدید راهکار بدم عزیزم

سلام.

دختر من هر دو هفته شکمش کار میکرد،دکتر گفت اشکال نداره.

وقتی خیلی گریه میکرد،مامانم یه تیکه صابون رو میتراشید شکل شیاف،بعد شیاف میکرد،بلافاصله شکمش کار میکرد.

شیاف مخصوص دارو خونه داره،میتونی بگیری شیاف کنی تا شکمش کار بیفته.

روغن کرچک بگیرید به شکم و سینه و کمرش بمالید کمی هم به مقعدش(خیلی آردم ماساژش بدید) با پارجه سفید ن ...

مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم انشالله جواب بده

پدرم همه چیزم بود .....
2706