2726
عنوان

کیاتیروئدبارداری داشتن؟

83 بازدید | 8 پست

روتیروئیدنی نی که تاثیرنذاشته بود؟ماآزمایششودادیم نتظرجوابیم نگرانشم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم..خداروشکر که زایمان کردین به سلامتی...یادمه میگفتین بیمارستان بستری هستین واسه خطر زایمان زودرس..میشه بگید به جز استراحت چه کارکردین؟قرص ایزوپرین هم میخوردین؟آمپول هر چند روز تزریق میکردین؟

سلام عزیزم..خداروشکر که زایمان کردین به سلامتی...یادمه میگفتین بیمارستان بستری هستین واسه خطر زایمان ...

سلام گلم ممنون نه قرص نخوردم استراحت مطلق مطلق وشیاف باآمپول پرولتون تا۳۰هفته

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
یعنی هفته ای ی آمپول؟بتامتازون چند هفته زدین؟

بله یکی بتایه بارهفته ی ۲۶دوبارم تجدیددوز شدم هفته ی ۳۰ و۳۳