2733
2734
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335971 بازدید | 20006 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانا همه رفتین لالا؟
نی نی من,روز تولد تو زیباترین روز زندگی من است
حسیست زیبا درست مثل روزی که خدا برای اولین بار آدم را دید...
محمدمیلاد عزیزم 25 دی دنیای منو بابا علیرضاشو شیرین کرد
سلام مامانای گل
من بلاخره از تبعید برگشتم شوشو ٥ شنبه خونرو سم پاشی کرده بود این ٢ روزم یه روزش خونه مامانم بودیم ١ روزم خونه مادر شوهرم
الانم که اومدم خونه هرچقدر دور خونرو نگاه میکنم هیچ جنازهای از هیچ جنبنده ای نمیبینم خلاصه که فکر کنم پرورنده ١٠٠٠ پا بسته شد

من هنوز هیچ تکونی احساس نکردم فکر کنم اون تو جای نی نیم خیلی راحته تخت واسه خودش خوابیده احتمالا به باباش رفته

سلام مری جونم خوبی؟ پسرای گلت خوبن؟ عزیزم منم موقع نشستن خیلی اذیت میشم دقیقا مثل خودت مجبورم مرتب تکون بخورمو جامو عوض کنم اما این ١ روزه که خونه مادر شوهرم بودم واقعا اصلا درک نمیکرد واقعا که خیلی..... اگر واقعا جای من دختر خودشم بود اینجوری بود؟؟؟؟؟
خیلی دلم ازش پره دلم میخواد انقدر نرم خونشون تا این کاراش یادم بره

ترنم جونم دریا جونم و بقیه دوستی جونا دلم برای همتون تنگیده.
دریا جون خسته نباشی عزیزم راستی محصولات موستلا رو هر کس گرفته راضی بوده منم موستلا گرفتم اما اگر کسی رو کیش داری اگر از اونجا برات بگیرن خیلی ارزون تره طوری که تمام محصولاتش قیمتاش دقیقا نصف هست . نمایندگیش توی مرکز تجاری هست. البته من کسی رو پیدا نکردم خودم از نمایندگی شیرازش گرفتم اما خیلی واقعا گرونه چون من قیمتای اونجارو دیده بودم خیلی لجم گرفت

ترنم جونم شما چطوری؟ گل پسرمون خوبه؟
بچه ها کسی خبری از فری راد داره؟ اصلا خبری ازش نیست
راستی من دیشب رفتم بیمارستان واسه شنیدن صدای قلب دخترم واییییییییییییی صدای قلبش گم شده بود ٢٠ دقیقه دنبالش میگشتن داشتم میمردم وای مری تازه دیشب فهمیدم چی کشیدی دیگه روی تخت بیمارستان خشک شده بودم تا در نهایت صداش پیدا شد . معلوم نبود کجا رفته بود که اینقدر دنبالش گشتن. امان از این نی نی های بی فکر
اینم شرح حال من توی این ٢ روز
خوش باشید بوووووس
2731
ساناز جون وسایلهای نی نی مبارک باشه عزیزم. من هنوز هیچی نگرفتم ولی میدونم خرید وسایل نی نی واقعا کیف داره...
دریا جون حتما میام می بینمت. مگه میشه این کارو نکنم؟ اگرم بشه یه برنامه مثلا استخر گذاشت و هر کی تونست بیاد که وااااااااااااقعا عالی میشه...
نازی جون شما شیرازی مگه نه؟ منم شوشوم شیرازیه . من که عاشقشونم. همه شون گل و مهربونن. این فک و فامیلش هم کاری غیر از قربون صدقه بلد نیستن. اینکه میگی از دست مادرشوهرت ناراحت میشی تعجب میکنم اخه من که هر چی شیرازی دیدم مهربون بوده
2738
من واقعاً موافقم با استخر فقط یه یه هفته صبر کنین جفت من بره بالا ایشالا و همونطور که دریا گفت ما غربیم

نیسا عکس گهواره رو اگه فردا وقت کردم برات میذارم از تو نت پیدا نکردم،اسپانیایی هست،ارتفاعش تنظیم میشه،آویز عروسکی داره،نور مهتابی داره واسه زردی نی نی ها خدایی نکرده،کنارش هم میاد پایین از سمتی که میچسبه به تختت
من کلی گشتم و تحقیق کردم به نظرم این خیلی خوب اومد همونطور که گفتم اندازشم بزرگتر از فرست یرزه

اعظم عزیزم چه اشکالی داره اینجاییم که به هم کمک کنیم دیگه،من تشک بازیمو پارسال از نمایندگی لگو گرفتم سر بزن شاید بازم داشته باشن،این مدلشو دیگه خودم ندیدم باشه ولی کلاً اسباب بازیای فیشر پرایس رو چند تاشو دارن و پارسال گرفتم 230 تومن
ساناز جون دستت درد نکنه. لطفا قیمت رو هم بگو و اینکه از کجا گرفتی. ممنونم عزیزم:))

راستی کالسکه زپ اکسترا چه رنگیش رو گرفتی؟ من هم همین مدل رو انتخاب کردم اما هنوز نمی دونم چه رنگی؟!! به نظرم فقط سرخابیش قشنگه. که بچه پسر باشه، نمیشه!! مشکی هم دوست ندارم بگیرم برای بچه ام ، افسرده میشه! البته شوهرم میگه قرمزش رو بگیریم.
سلام دوباره

راستش من رفتم پیش مامانم اینا، بعدش هم وقت دکتر داشتم... دکتر اندازه گرفت و قلبشو گذاشت گوش کردم... وای چه تند تند می زد، ولی آروم گرفتم.. آخه واقعا بچه چیه که آدم همۀ مشکلاتش یهو یادش میره با اینکه خیالش راحت میشه... خدا برای هممون حفظشون کنه...

دریا جون من چیکو گرفتم، اما خب همه که موستلا و چیکو و مادر کر نمی گیرن، والا خیلیام فیروز و جانسون میگیرن راضی اند... الان مدتیه زندگیامون افتاده روی مود مارک! وگرنه میشه با همه چی سر کرد... منم نظر ساناز جونو راجع به موستلای بدون آبکشی قبول دارم... یعنی نمی دونستم تا وقتی که با دوستم که نی نی دو ماهه داره رفتیم مهمونی، اون بهم گفت از هیچ چیز موستلا به اندازۀ این راضی نیست و تاکید کرد منم بخرم که خب می خرم... گفت کرم سوختگی و اینا رو بیخود نخر، البته خب من از جیکو گرفته بودم، گفت دستمال بهداشتیا هم با بهترین مارک حتی بازم ممکنه حساسیت بده، بهترین کرم برای پای بچه کالاندولاست، که خب من اینو از خیلیا شنیدم...

در مورد قنداق فرنگی هم واقعا لازمه... البته من بخش سیسمونی ها رو که می خوندم، یه عده که بچه هاشون زمستونی بودن مثل ما، گفتن که اگه پتو اسپانیایی بگیرین دیگه لازم نیست قنداق فرنگی، خب راست میگن چون بچه اون تو هم خوب بسته میشه... من پتو اسپانیایی گرفتم، حالا معلوم نیست قنداق بگیرم یا نه، البته خودم دارم قلاب بافیشو از روی مجلات خارجی می بافم...

در مورد تشک بازی هم... من قطعا می خواستم بخرم، ولی بازم تجربه ها رو که خوندم گفتن اگه کریر خوب میگیرین و آویز بهش می زنین دیگه لازم نیست، چون خیلی از بچه ها اصلا توی تشک بازی نمی مونن...

در مورد کریر هم، من قطعا می گیرم، چون واقعا لازمه... هم برای بغلی نشدن بچه و هم منم نظر دریا رو دارم... که توی ماشین بچه توش بمونه... اگه از ابتدا بچه رو عادت بدیم خیلی مفیده...

وای چقد حرف زدم...

مامان باران عزیز ایشالا که با خبرای خوب میای عزیزم...

اعظم جان خوش امدی

مری نی نیهات خب دوتا هستن، هر کدوم یه جا قرار بگیرن کافیه که شکمت اذیت بشه، البته منم خودم زیاد راحت نمیشینم مخصوصا که گودی کمر هم دارم کم کم داره اذیتم میکنه و از قبل البته می دونستم توی این دوران اذیت میشم....

کرم شکم هم من قبلنا شنیده بودم موستلا، ولی اکثریت میگن هیچی بهتر از روغن زیتون نست...

فعلا همینا یادم موند که در مورد پرحرفی کنم...
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
راستی برای من سونوی آنومالی نوشت برای هفته 20... و اینکه باید هفته 20 به بعد واکسن کزاز بزنم :((((( فولیک اسیدم هم قطع کرد به جاش آهن داد... با پریناتال که می خوردم...
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
سلام ساناز، خوبی؟؟؟؟
جفت توام مگه اومده پایین؟؟؟؟
اخه تا هفته ٢٠ اگه پایین باشه میره بالا دیگه پایین نمیاد فکر کنم.
راستی میشه بگی توام که میخوای زایمان کنی طبیعی بدون درد انتخاب کردی؟؟؟؟
و کدوم بیمارستان؟؟؟؟
2706