2733
2734
عنوان

علائم پریودی😓😢

80 بازدید | 7 پست

سلام دوستان شبتون بخیر 

من ۴ همین ماه پریود شدم و امروز تقریبا زمان تخمک گذاریم بود و اقدام داشتیم دو روز پیشم باز اقدام داشتیم ولی نمیدونم چرا امروز از صبح کل علائم پریودی رو داشتم درد و ترشح شدید یعنی باز میخوام پریود بشم هنوز ۲۰ روز نشده ک تموم کردم من پریودی های منظمی دارم بجز این ماه ک چهار روز جلو انداختم ولی علائم تخمک گذاری ک عین پریود نیست میشه کمکم کنید

برای حال دلم دعا کنید😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین ک جلو انداختی باردار میشی ان شاءالله😍

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
چند ماهی یک بار جلو میندازم امیدوارم اینبار باردار شده باشم

من هرماه سر تاریخ 16ام پریود میشدم از موقه اقدامم برای بارداری دوسه ماه آخر شد 15 بعد شد 14 بعد شد 13 بعد شهریور ماه یهویی دهم پریود شدم

ک دیگ مهر ماه نشدم و نی نی داشتم😍

قسمت همه منتظرا ان شاءالله

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
2738