عنوان

جمع شدن شکم در بارداری

138 بازدید | 10 پست

هفته ۳۰بارداری هستم مادرشوهرم میگه شکمت جمع شده از قدیم میگن هر کی اینجوری شه زود زایمان میکنه راسته ؟؟ی چیز دیگه اینکه بچه ب یک سمت میره خودشو جمع میکنه بیشتر سمت راست میره و سفت میشه شکمم،مشکلی نداره ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
31 هستی نرو سونو بمون 34برو اگه الان بری باز 34و 36میفرستنت

من‌۳۰ هفته و ۶روز ک بودم رفتم ۱کیلو و ۸۰۰ بود

اجی من از اول حاملگیم تا الان همه سونوهام عالی بودن و هیچ مشکلی نبوده

ایندفعه ک رفتم سونو و بردم نشون دکتر دادم یهو دکتر‌گف تو سونوت زده یه نقطه تو مغز جنین هس که به احتمال زیاد گذراس و ازبین‌میره

اما اگه نرف یا عفونت مغزیه یا کروموزومی یا ژنتیکی

ولی بازم‌گف بیشتر از بین‌میره

قرار شد دوهفته دیگه برم سونو باز

از دیروز تا حالا ک‌فهمیدم مثل دیوونه ها شدم

اون موقه ک دکتر‌گف از حال رفتم‌واقعا

عاخه چیزا یی ک‌مربوط به مغزه برا ماها اوله نه الان

چرا اون موقه نگفتن؟

خدا حال همه رو خوب کنه..
من‌۳۰ هفته و ۶روز ک بودم رفتم ۱کیلو و ۸۰۰ بود اجی من از اول حاملگیم تا الان همه سونوهام عالی بودن و ...

ببین اگه توسونو انومالی و ان تی چیزی نبوده تواینم هیچی نیست معمولا واسه اینکه ماها اخر بیشتر پول سونو وازمایش بدی ی چیزی سرهم.میارن منم 32هفته گفتن زایمان زودرس داری 41 هفته شدم بچه رو ب زور ب دنیااوردم

ببین اگه توسونو انومالی و ان تی چیزی نبوده تواینم هیچی نیست معمولا واسه اینکه ماها اخر بیشتر پول سون ...

نه هیچی نبود سونو ان تی و آنومالیم.تازه دکتر‌میگف چقد رشدش خوبه و ماشالا چ‌بچه ای

تازه اونا رو پیش یه دکتر‌رفتم‌ک حرف اولو میزنه

اما ایندفعه رفتم یجا دیگه

نمیدونم والا دارم دیوونه میشم تا دوهفته دیگه آب میشم

خدا حال همه رو خوب کنه..
نه هیچی نبود سونو ان تی و آنومالیم.تازه دکتر‌میگف چقد رشدش خوبه و ماشالا چ‌بچه ای تازه اونا رو پیش ...

طول بارداری نباید سونوگرافیتو عوض کنی همیشه ی مکان معتبربرو بعدوقتی سونوهای انومالی و ان تی چیزی نبوده پس مطمعن یاش هیچی نیست تودلتوخالی کردن