2733
2734
عنوان

چیزی امشب تو مهمونی دیدم😵

1153 بازدید | 59 پست

جونم براتون بگه امشب دعوت بودیم خونه ی یکی از بستگان که پسر سه ساله به نام امیر علی داشتن

از سر شب هی میگفتن امیر علی پخ پخ کن و هرهر میخندیدن .همه کنجکاو بودیم ببینیم پخ پخ چیه تا بعد از شام دل تو دلمون نبود که چیه که اینا میگن و ریسه میرن از خنده و قربون صدقه رفتن.سفره رو جمع کردن که دیدیم امیر علی پیش بند ظرفشویی مامانسو بست ووبا یه چاقوی میوه خوری داره تمام مراحل گوسفند قربونی کردن رو روی عروسکش پیاده میکنه.از موهاش گرفت آب داد اول بعدم سر بربد مثلا و پوستشو کند و بعدم مراحل بعد.من نه موافق گیاهخواریم نه گیاهخوارم با اینکه خیلی دلم برا گوسفند و مرغا میسوزه.ولی خدایی جلو بچه ها اینکارارو نکنین و نذارین این مراسمات رو ببینن بچه روحش لطیفه عادتش ندین به چیزای ترسناک😳😳😳😳

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😨😨😨😨😨😨😨😨😨🤪🤪🤪🤪🤪

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2731
2738

چه پدر و مادری😱😱😱

شرمنده چرا فقط یه عده بلدن بکنن و بزاین😡😡😡😡

من با این سنم هنوز نگاه نکردم😐😐😐 کوچک هم بودم نزاشتن ببینم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
😂😂😂😑عجب مادر پدری

مادر پدر پدر بزرگ مادر بزرگ دایی و چندین خاله و چندین بچه و نوجوان😒 همین میسه که این بچه ها فردا روز بزرگ میشن الاغ و سگ و گربه میکشن یا زخمی میکنن.کاش خدا قبل از بچه دادن شعور و عقل بده

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

ما یه شب فیلم مختار نیدیدیم دخترم 3 سالشهاومد ببینه هرچی بردمش تو اتاقش نمیرف گریه میکرد مبخوام ببینم مام مهمون داشتین ضایع بود عوص کنیم  انالا اینم نشست دید ،بچه دیگم 4ماهشه ،بزرگه رف چاقو اورد گف نی نی من حرمله ام الان با چاق  میزنم تو گلوت ،انقد ترسیدم .....

هب همینا بزرگ بشن میشن شکارچی حیوانات بی گناه. شایدم بشن شکارچی ادم و داعشی بشن. بالاخره از چیز های کم شروع می کنن و میرسن به چیزهای مخم مثل جون ادمیزاد. دیدن خشونت دو حالت داره طرف یا روانی و ترسو و مضطرب میشه یا قصی القلب

2706