2733
2734

و اينكه چندم دي ماه ؟

ميخوام ببينم همسن هاي بچه ام كيا هستن 

دي ٩٨ 

خانمها كلاسهاي بارداري هم ميرين يا زوده

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

من ایشالله اواخر دی دخترم بدنیا میاد. اره میرم کلاسا رو.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ایشالله اواخر دی دخترم بدنیا میاد. اره میرم کلاسا رو.

خانمي يعني از الان كلاس ميري 

چيا ميگن بابت زايمان طبيعي توضيح ميدن 

يا دوران بارداري فعلي

دخترم اواخر دی بدنیا میاد حدودای۲۶ دی کلاسم نرفتم  کلاسهای بارداری چجوریه؟

إن شاالله به سلامتي 

نميدونم يه عده ميرن دارم ازشون ميپرسم 

خانمي يعني از الان كلاس ميري  چيا ميگن بابت زايمان طبيعي توضيح ميدن  يا دوران بارداري فع ...

تا الان یه جلسه رفتم در مورد اناتومی بدن بود بیشتر، شنبه جلسه دومشه.کلاسا رو به من گفتن از هفته بیست شروع کن.ورزشم بود کنارش.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2738
تا الان یه جلسه رفتم در مورد اناتومی بدن بود بیشتر، شنبه جلسه دومشه.کلاسا رو به من گفتن از هفته بیست ...

خانمي كلاسها كجا برگذار ميشه 

بهداشت يا بيمارستان 

كجا ثبتنام كردين و هزينه اش

خانمي كلاسها كجا برگذار ميشه  بهداشت يا بيمارستان  كجا ثبتنام كردين و هزينه اش

از بهداشت نامه میگیری واسه نزدیکترین محل برگزاری کلاس. مال من تو بیمارستانه. مجانیه کلاسا. البته من اشنامون معرفیم کرد صحبتی از پول نشد نمیدونم هزینه ای داره یا نه