2726
عنوان

حدس بزنيد😬جاست فان:))

594 بازدید | 125 پست

اقا سنم اسمم(البته واضحه😂) ظاهرم هرچي همين طوري بحدسيد هرچيزي ازم ب ذهنتون ميرسه

همين طوري واقعا چون خوابم نميبره و حوصلم سر رفته😐

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

اسم نیلوفر 

لاغر با موهای بلند خرمایی

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قد کوتاه...ی کمم تپلو🤗🤗

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728

منو هم حدسسسس بزنين پس😍🤗

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
اسمت فاطمه  ۲۸ اینطوریا سنت خوشکلی

اقا ديگه😂اسمم نيلوفره شبيه ايم كاربريم😂

قربون شما خوشگلي از خودتونه :)) سنمم غلطه😂

اسمت زهرا 

قدت بلند و هیکلت متوسط😚

موهای خرمایی 

چشمات هم درشت و قهوه ای 😜

درکل قشنگی☺😝

۲۴سال

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

25سالته  نیلا اسمته  قدت متوسطه موهات مشکی و یه نمه بلند .اندامت نه لاغره نه تپل متوسط.خوش خنده ای.چشاتم میخنده..

هرچی به ذهنم اومد گفتم.ترکیدم از خنده.تو هم منو بگو  

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
اسم نیلوفر  لاغر با موهای بلند خرمایی

نيلوفرم بله خوشوقتم😊

با موهاي بلند درسته😂

مشكي پر كلاغيه ولي متاستفانه😂

2706