2410
2553

زایمان زودرس چه مشکلی برای بچه داره.بچه چند هفته جلوتر دنیا بیاد ممکنه سلامتیش به خطر بیفته.شانس سلامتی خیلی بالاتره از اینکه زبونم لال مشکلی باشه درسته؟؟؟

امپول ریه بزنی فک نکنم مشکلی پیش بیاد اما اگه نزنی به احتمال زیاد می ره تو دستگاه دیگه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهرحال یه مشکلاتی هست عزیزم زودرس هست نوزاد

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2720

منم سیو سه هفته بدنیا اوردم دخترمو 

سالم‌ سلامت با وزن خوب به نسبت تولدش 

چون احتمال زلیمان دکترم میداد اپول ریه زدم و کامل به دنیا اومد خدا روشکر 

کیسه ابم سوارخ شده بود و اب بچه کم بود

خدايا آن ده ,كه آن به

2714
خب از کجا باید فهمید ممکنه زودتر بدنیا بیاد که آمپول بزنیم

علایم زایمان زودرس رو داشتم ....ولی کلا از ۳۵ هفته به بعد بیشتر دکترا آمپول ریه رو تجویز میکنن

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
نترس سر وقتش مياد به بچه از ٣٧ به بعد ميگن فول ترم يا كامل قبلش از بعد از ٣١ ميگن اشكالي نداره اما ...

من خیلی استرس دارم نمیدونم چرا همش از زود دنیا اومدنش میترسم.ولی انقدم دوس دارم زودتر بیاد.روزها برام نمیگذره هرروز منتظرشم.

هفته چند باید سونو بدم که اینا مشخص بشه؟؟ من نزدیکه دوماهه سونو ندادم.

دکتر خودش تشخیص میده و میگه بهت کی بدی سونو‌. ولی کلا از ۳۵ هفته میتونی به دکتر بگی برات آمپول ریه بنویسه

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
2706