1472
1411

زایمان زودرس چه مشکلی برای بچه داره.بچه چند هفته جلوتر دنیا بیاد ممکنه سلامتیش به خطر بیفته.شانس سلامتی خیلی بالاتره از اینکه زبونم لال مشکلی باشه درسته؟؟؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

امپول ریه بزنی فک نکنم مشکلی پیش بیاد اما اگه نزنی به احتمال زیاد می ره تو دستگاه دیگه

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

منم سیو سه هفته بدنیا اوردم دخترمو 

سالم‌ سلامت با وزن خوب به نسبت تولدش 

چون احتمال زلیمان دکترم میداد اپول ریه زدم و کامل به دنیا اومد خدا روشکر 

کیسه ابم سوارخ شده بود و اب بچه کم بود

خدايا آن ده ,كه آن به

1473
نترس سر وقتش مياد به بچه از ٣٧ به بعد ميگن فول ترم يا كامل قبلش از بعد از ٣١ ميگن اشكالي نداره اما ...

جونش که به خطر نمیفته؟؟

اخخخ حرفشم تنمو میلرزونه.لال شم الهی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم پسرم ۳۵ هفته و دوروز دنیا اومد روز قبلش آمپول برای ریه هاش زده بودم مشکلی هم نداشت

خب از کجا باید فهمید ممکنه زودتر بدنیا بیاد که آمپول بزنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم سیو سه هفته بدنیا اوردم دخترمو  سالم‌ سلامت با وزن خوب به نسبت تولدش  چون احتمال زلی ...

خدارو شکر سلامته.چطور احتمال زایمان زودرس داشتی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب از کجا باید فهمید ممکنه زودتر بدنیا بیاد که آمپول بزنیم

علایم زایمان زودرس رو داشتم ....ولی کلا از ۳۵ هفته به بعد بیشتر دکترا آمپول ریه رو تجویز میکنن

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
1444
نترس سر وقتش مياد به بچه از ٣٧ به بعد ميگن فول ترم يا كامل قبلش از بعد از ٣١ ميگن اشكالي نداره اما ...

من خیلی استرس دارم نمیدونم چرا همش از زود دنیا اومدنش میترسم.ولی انقدم دوس دارم زودتر بیاد.روزها برام نمیگذره هرروز منتظرشم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هفته چند باید سونو بدم که اینا مشخص بشه؟؟ من نزدیکه دوماهه سونو ندادم.

دکتر خودش تشخیص میده و میگه بهت کی بدی سونو‌. ولی کلا از ۳۵ هفته میتونی به دکتر بگی برات آمپول ریه بنویسه

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
1474
من خیلی استرس دارم نمیدونم چرا همش از زود دنیا اومدنش میترسم.ولی انقدم دوس دارم زودتر بیاد.روزها برا ...

اره منم دوس دارم زود تر بگذره . البته خیلی هم اذیتم. 

دکتر واسم امپول ریه ننوشت با این ک دوقلو ام . گفت لازم نیست!!!

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖💖خدا دوتا فرشته واسم فرستاده. 💖💖
اره منم دوس دارم زود تر بگذره . البته خیلی هم اذیتم.  دکتر واسم امپول ریه ننوشت با این ک دوقلو ...

انشالله به سلامتی خانومی.منم چون یه مدته سونو ندادم نمیدونم وضعیت بچه چطوریه.البته خداروشکر درد و لک و این چیزا ندارم و خیلی بچه تکون دارم.هفته دیگه حتما باید برم ببینم دکتر چی میگه ک خیالم راحت شه

انتظارهم دیوونم کرده همش دلم میخاد همین یکی دوهفته ای دنیا بیاد ولی از طرفی هم دلم نمیخاد ضعیف یا لاغر یا مشکلی براش پیش بیاد باز با خودم میگم هروقت خدا خودش صلاح دونست بیاد که بچم سلامت باشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450