2726
هر یه ساعت یکم اب...چند روزه هر پنج دقیقه میگه جیش دارم...بعضی موقع ها جیش نمیکنه...گاهی میکنه...کم. ...

اهان خب چیزی نیس نگران نباش.یا عفونت داره یا هم از استرس.استرس داره که از پوشک گرفتیش.

دور از جون دخترت خواهرزادم یهو دیدیم ساعتی یه پارچ اب میخورد.هر دقیقه هم تو دسشویی بود.بردیم دکتر ازمایش قند نوشت واسش خیلی بالا بود

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
اهان خب چیزی نیس نگران نباش.یا عفونت داره یا هم از استرس.استرس داره که از پوشک گرفتیش. دور از جون د ...

اینم هر دقیقه میگه جیش دارم..میترسم..ممنون دعا کن چیزی نباشه

من کاربری قدیمی ام....😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم هر دقیقه میگه جیش دارم..میترسم..ممنون دعا کن چیزی نباشه

هیچیش نیس اصلا نگران نباش.همون که گفتم یا عفونته یا استرس.حالا واسه محض احتیاط ببرش دکتر.ان شالله چیزیش نیس

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
هیچیش نیس اصلا نگران نباش.همون که گفتم یا عفونته یا استرس.حالا واسه محض احتیاط ببرش دکتر.ان شالله چی ...

ممنون عزیزم.الان داشتم فکر میکردم دو،سه روزه اینجوری میکتخخ..احتمال میدم یا محیط دستشویی رو خوشش میاد..یا سردی کرده.یا استرس...ممنون گفتی..باشه..حتما

من کاربری قدیمی ام....😘😍
2728
ممنون عزیزم.الان داشتم فکر میکردم دو،سه روزه اینجوری میکتخخ..احتمال میدم یا محیط دستشویی رو خوشش میا ...

منم مطمئن یکی از همین دلیلاست.خواهش فدات😍

سلام عزیزم

احتمالا مثانه اش سردی کرده. یک قاشق مرباخوری سیاهدانه نیم کوب را خیلی سریع بعد از کوبیدن با سه قاشق مرباخوری عسل ترکیب کنید. (دوسین) این مخلوط را در سه وعده (هر 8 ساعت) و هر وعده یک قاشق مرباخوری بهش بدید. ارده با شیره انگور ، روی کلیه ها و زیر شکم را با روغن سیاهدانه چرب کنید. 

با یک شال پشمی روی کلیه ها را ببندید. از یخ استفاده نکنید. آب جوشیده را در یخچال یا کوزه خنک کنید و مصرف کنید.