1472
1459

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

ببرش دکتر.شاید عفونت داره.ازمایش قند هم واسش بنویسه

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
وای نگو قند چرا

ببر چکاب.ان شالله که چیزی نیس نگران نباش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
1447
میترسم.باشه، ممنون

آب هم زیاد میخوره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و دوماه...دختر..همکاری میکنه...نمیدونم چرا اینهمه تند تند جیش میگیره

سردی کرده شایدم ترسیده شاید استرس داره.اگه میبینی این حالت هارو داره پوشکش کن.اون باید بخاد که پوشک نکننش.مولظب باش بهش استرس ندی

اره

یعنی ساعتی چند لیوان اب میخوره؟؟چند بار میره دسشویی؟؟؟جیشش  زیاده یا قطره ای؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی ساعتی چند لیوان اب میخوره؟؟چند بار میره دسشویی؟؟؟جیشش  زیاده یا قطره ای؟

هر یه ساعت یکم اب...چند روزه هر پنج دقیقه میگه جیش دارم...بعضی موقع ها جیش نمیکنه...گاهی میکنه...کم...راستش من هرروز بهش برنج میدادم..ه

من کاربری قدیمی ام....😘😍
1474
هر یه ساعت یکم اب...چند روزه هر پنج دقیقه میگه جیش دارم...بعضی موقع ها جیش نمیکنه...گاهی میکنه...کم. ...

اهان خب چیزی نیس نگران نباش.یا عفونت داره یا هم از استرس.استرس داره که از پوشک گرفتیش.

دور از جون دخترت خواهرزادم یهو دیدیم ساعتی یه پارچ اب میخورد.هر دقیقه هم تو دسشویی بود.بردیم دکتر ازمایش قند نوشت واسش خیلی بالا بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اهان خب چیزی نیس نگران نباش.یا عفونت داره یا هم از استرس.استرس داره که از پوشک گرفتیش. دور از جون د ...

اینم هر دقیقه میگه جیش دارم..میترسم..ممنون دعا کن چیزی نباشه

من کاربری قدیمی ام....😘😍
اینم هر دقیقه میگه جیش دارم..میترسم..ممنون دعا کن چیزی نباشه

هیچیش نیس اصلا نگران نباش.همون که گفتم یا عفونته یا استرس.حالا واسه محض احتیاط ببرش دکتر.ان شالله چیزیش نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچیش نیس اصلا نگران نباش.همون که گفتم یا عفونته یا استرس.حالا واسه محض احتیاط ببرش دکتر.ان شالله چی ...

ممنون عزیزم.الان داشتم فکر میکردم دو،سه روزه اینجوری میکتخخ..احتمال میدم یا محیط دستشویی رو خوشش میاد..یا سردی کرده.یا استرس...ممنون گفتی..باشه..حتما

من کاربری قدیمی ام....😘😍
ممنون عزیزم.الان داشتم فکر میکردم دو،سه روزه اینجوری میکتخخ..احتمال میدم یا محیط دستشویی رو خوشش میا ...

منم مطمئن یکی از همین دلیلاست.خواهش فدات😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457