2733
2734
عنوان

چجوری میشه گذشته رو فراموش کرد؟

425 بازدید | 16 پست

من اصلا نمیتونم به گذشته فک نکنم؛از بچگی هر اتفاقی برام افتاده هنوز تو ذهنمه خیلی درد میکشم که نمیتونم گذشته ام رو پاک کنم.چیکار کنم بنظرتون؟

منم همین فک نکنم بشه گذشته توحافظه ماهس  😔

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به گذشته ات بها دادی و بزرگشون کردی 

شکست می خوری به گذشته رجوع می کنی 

اعتماد به نفس نداری به گذشته رجوع می کنی 

تو هر کاری ....... موفق نشی به گذشته رجوع می کنی 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
2728

مشاوره بنظرم خیلی تاثیرگزاره.

فایل های خود هیپتونیزم صوتی یا تصویری دان کن گوش بده 

ب علاوه اینکه در طول روز اگر بیکاری کلاس ورزشی مث فیت نس بدن سازی یوگا و ....کلاس زبان یا خوندن کتاب ..اوقاتت رو پر کن

هواخوری موسیقی گاهی فیلم دیدن...اینا میتونه تاثیر گزار باشه.

شبام سعی کن زود بخابی ک تا نیمه های شب بیدار نمونی فکرت مشغول شه

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2738

ادمهایی ک توی گذشته سیر میکنند هیچگاه از حال لذت نمیبزند و هیچوقت ب اهداف و ارزوهاشون نمی رسن.از گذشته عبرت بگیر از زمان حال لذت ببر و برای اینده هدف داشته باش و براش تلاش کن

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

گذشته بخشی از زندگی ادمه فراموش کردنش سخته 

یه وقتی بشین به خاطر چیزایی که خیلی اذیتت کرده گریه کن اینجوری حس میکنی هر کاری از دستت بر میومده کردی

و دفعه بعد که یادت اومد بهش فکر نکن و کنارش بزن 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

و نیز در لحظه زندگی کن

#پپسی

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2706