2737
2734
عنوان

کلاس زبان کیا میرن ؟ یا رفتن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8609 بازدید | 32 پست
ثبت نامش که تموم شده  جنرالی یا آیلتس ؟

الان دارم میرم. واسه ترم بعد پرسیدم... 

ترم یکم عزیز. از پایه شروع کردم

میگه کلا ۲۴ترم هست که میشه ۳ سال تقریبا . اگه ترمیک برم. فشرده هم میشه ۱سال ونیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان دارم میرم. واسه ترم بعد پرسیدم...  ترم یکم عزیز. از پایه شروع کردم میگه کلا ۲۴ترم هست که ...

سه سال?

دل خوشی داشته اون مسئولت 

کم کم پنج سال زمان نیاز داره یادگیری زبان

میخواهم بهترین باشم 🙌
2738

عزیزم ترم چندی الان هزینه ش چطوره راضی ای

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و نیز دوره های جنرال آمادگی پیدا خواهید کرد تجربه ثابت کرده که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته آموزش ببینید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه بیشتر از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف کمک خواهیم نمود و همچنین به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند میباشیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج

من خودم کانون زبان و کیش و سفیر و همه ی این اموزشگاه هارو امتحان کردم ولی بعد یه مدت یه اموزشگاه پیدا کردم بخدا هر چی ازش بگم کمه ولی یه اموزشگاه انلاین دخترانه است و انلاینه تو این وضعیت ولی بخدا خییییسلی بی نظیره اومدم به شما ها هم بگم اگه میدونید برای اطلاعات بیشتر در خدمتم یا ایمیلشونو بهتون میدم باهاشون در ارطبات باشین تازه افتتاخ شده برای همین زیاد شناخته شده نیشت وای بخدا از کانون و سفیر یه سر و گردن بالا تره اینم ایمیلش=amirisare176@gmail.com 

فقط ایران کمبریح نرید پرسنل پذیرش و ثبت نام و پشتیبانیش فقط قبل گرفتن پول هروعده ایی می دن ولی بعدش به شدت بی مسوولیت پرخاشگرن ...اگه ی سرچ ساده کنید می بینید ...متاسفانه من قبل ثبت نام سرچ نکرده بودم ...بعدشم چنان ناراحتت می کنند که نمی تونی صبوری کنی ...پشتشون هم ظاهرا خیلی گرمه ازهیچ شکایتی هم نمی ترسن 

2706