2726
دوست من توی بیمارستان خصوصی زایمان کرد هزینه اش پنج و نهصد شده بوده ۹۰۰ شو داده خودش فقط.بستگی ب بیم ...

یا خدااا ۵۹۰۰؟ بچه چ گرون شده. مگه میخوان بهمون بچه بفروشن؟ بچه خودمون تحویلمون میدنا😥😥

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پارسال تو بيمارستان خصوصي زايمان كردم با اتاق خصوصي و غذاي همراه شد ٤٨٠٠

سيصدتومنش كه واسه اتاق خصوصي بود و غذاي مامانم رو از خودمون گرفتن بقيه رو بيمه داد

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2728
یا خدااا ۵۹۰۰؟ بچه چ گرون شده. مگه میخوان بهمون بچه بفروشن؟ بچه خودمون تحویلمون میدنا😥😥

خخخخ بیمارستان تازه تاسیس هست و امکانات خیلی خوبی داره و دکترای خیلی خوبه بخاطر همین هست ولی دیگه دکترش زیر میزی نگرفته اصلا

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

همینقدر هست الان تو خصوصی ها

تهران بعصیاش بیشتر هم هست

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بستگی داره به بیمه تکمیلی ت

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊