2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من همیشه عفونت قارچی داشتم.آنتی بیوتیک خوراکی می‌خوردم.ژینوفلوس واژینال ک باکتری خوب از بین نره...عالی بود

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
خارش و سوزش هم داشتی؟

آره....عالی بود

اگه میخای همیشه خوب باشی دامن همیشه بپوش بدون لباس زیر...من این درمان اصلیم بود

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
آره....عالی بود اگه میخای همیشه خوب باشی دامن همیشه بپوش بدون لباس زیر...من این درمان اصلیم بود

من الان چند ماه فقط دامن میپوشم ۸ ماه درگیر این عفونتم ینی با اون کپسول خوب میشم؟

برا من جواب داد...من۷ساله همش دامن دلمه خونه....واقعا همه چی امتحان کردم...بدنت باید عادت کنه....لباس زیرا با صابون بچه بشور آفتاب خوره

بله خیلی کپسول خوبیه الان گیر نمیاد.یه جور مکمل بعد از درمان داروییه.👍 عالی

بعد از اتمام دوره درمان دارویی برای تکثیر باکتری خوب در واژن که براثر استفاده از داروها و انتی بیوتیکها ازبین رفتن،استفاده از ژینوفیلوس رو شروع میکنید به مدت 14 روز و یه جور نگهدارنده و پیشگیری از عفونت مجدد میکنه، خیلی خوب بود تا دوسال بارعایت عفونتم عود نکرد.متاسفانه مشابه ایرانیش این تاثیرخوب  رو نداشت .