2726
عنوان

مهدکودک

327 بازدید | 20 پست
دوستای گلم.پسرم3سالش تموم شده ومیخوام بذارمش مهد.ولی هیچ اطلاعاتی درزمینه مهدواینکه به چه چیزایی باید توجه کنم.ندارم.همینطور میخواستم بدونم از20خرداد به بعد مهدا تعطیل میشن ودیگه مربیای ثابتشون برای تابستون نمیان؟ممنون میشم که راهنماییم کنید.
اگرتنهاترین تنهاهاشوم.بازخداهست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا به شخص بنده که گفتن به جز تعطیلی رسمی باید برم سرکار. حالا اگه بچه ای دلش نخواست بیاد اون به ما مربی ها ربطی نداره
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2728
توی تابستون معمولاً تعداد بچه ها تو مهد ریزش داره و اکثراً به علت مسافرت یا مرخصی والدین ، مهد نمیان. توی تابستون زیاد هم از نظر آموزشی با بچه ها کار نمیشه. به نظر من از شهریور ماه بزارش که هنوز یه کم خلوته و پسر گلتون یه کم با محیط مهد آشنا بشه تا از مهر بقیه بچه ها بیان
آره میشه که ظرفیتشون پر شده باشه. چون از بهزیستی هم واسه سرکشی میان و اجازه ندارن بیشتر از تعداد مشخص کرده بهزیستی بچه قبول کنن. به نظر من بهتره از شهریور یا مهر بزاریدش
نمیدونم چی بگم والا! ولی واسه والدین بهتره که محتاط باشن و مدام مهد و مربی ها رو زیر نظر داشته باشن. از نظر رفتار اجتماعی و تمییزی و غذا و ........
2706