2410
2553
عنوان

امپول پرولوتون گیرم نمیاد تهران

163 بازدید | 14 پست

سلام دوستان امپول پرولوتون برام نوشتن متاسفانه تهران گیرم نیومده . شما اگر میزنین از کجا گرفتین ؟ ممنون میشم بگین 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چکار باید کرد واقعن  

دکترگفت:اگه پرولوتون گیرنیومد فقط استراحت مطلق باید کرد و ادامه مصرف شیاف

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
طول سرویکس چند بود؟

بخاطر سرویکس بهم ندادن یکم انقباض و درد دارم مایع امینیوتیک هم کم شده.  سرویسکم 33 هست 

باردارما،سرویکسش۳۰شده بود .بخاطر اون پرولوتون تجویز شد.

بازبه دکترتون اطلاع بدین وکسب  تکلیف کنین.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

آن شاالله به سلامتی طی کنی وبه سلامتی بغل بگیری.

2714

عزیزم این دارو خانه تو تهران داره وفقط با نسخه پزشک بهت میده.به نظرم به دکترت بگو تعداد زیادی واست تو نسخه بنویسه.به یکی بگو واست بخره دیگه مجبور نشی هر ماه دنبال امپول بگردی

میدان خراسان،خیابان طیب،نبش رحمانی

تلفن داروخانه۰۲۱۳۳۷۲۷۰۴۰ 

باید حضوری بری اگه بزنگی میگه نداریم

خدایا ممنونم ازت بابت همه ی مهربونی هات ومعجزه هات....مواظب دو قلوهام باش ❤
عزیزم این دارو خانه تو تهران داره وفقط با نسخه پزشک بهت میده.به نظرم به دکترت بگو تعداد زیادی واست ت ...

مرسی گلم خیلی لطف کردی 😘

چکار باید کرد واقعن

سلام. ببخشید شما جفتتون سرراهی کامل بود چندهفته سزارین شدید؟ خونریزی بعدش خیلی شدیده درسته؟

برای سلامتی و فرج امام‌ زمان لطفا یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم
2706