1472
1411
عنوان

پز کربلا رفتن میدن

210 بازدید | 17 پست

یکی تو فامیلمونم دوبار رفته کربلا هی بهمن میگه کربلا نمیرین شما. هرسال میپرسه ازم. میگم نه بچه مدرسه ای دارم بچه کوچیک دارم.میگه من که با بچه کوچیک رفتم.....خب تو تونستی من نمیتونم. خدا میدونه چقدر اذیت شده نمیگه که. الان من برمبچم اذیتشه امام حسین راضیه...از اونورم فامیلای شوهرشو مسخره میکنه هی میگه فلانی که یه کربلام نرفته. اخه اینم شد زیارت اینم شد ثواب..

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

هر بار پرسیدن بگو کربلا نرفتم ولی مرام کربلایی هارو دارم دخالت و کنایه تو زندگی وبه کسی نمیزنم

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸
1436
8
1476
جاری منم بهم گفت نمیری کربلا گفتم بچم کوچیکه اذیت میشه ایشالا قسمت بشه چند سال دیگه گفت کربلا رفتن ق ...

دقیقا یکی از اقواممون منم به من همین حرف رو زد. ما به خاطر کارمون سرمون شلوغه مسافرتهامون دست خودمون نیست.عیدها که تعطیلیم میریم ایران گردی. برگشت بهم گفت همه چی که طلبیدن نیست آدم خودشم باید یه حرکتی بکنه بعد تابلو تابلو میگه آره ما مثل بقیه نمیریم الکی اینور اونور پولامون رو جمع میکنیم میریم کربلا.کسایی که اینطور سفرهای زیارتی میرن هدفشون پاکسازی نفسه و باید الگو باشن ولی متاسفانه بعضیها انگار فقط به خاطر چشم و هم چشمی با بقیه میرن.

مجازات آدم دروغگو این نیست که کسی باورش نمیکنه. اینه که خودش نمیتونه حرف کسی رو باور بکنه........