2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

۱۰

هنوزم زیاد ورزش می‌کنم درد میگیره جای بخیه‌ها

بد

نه

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2731

منم راضی بودم درد نداشت بخاطر اینکه زیاد ازم خون رفته بود سه روز بستری بودم خونه که اومدم اصلا نخوابیدم خودم کارای بچه رو میکردم

درمیان اندوه تمام نتوانستن هایت فکر اینکه تو هیچ گاه دروغ نخواهی گفت ویا دلی را نخواهی شکست آرامم میکند
2738

درد زیادی نداشتم نمیدونم چرا🤔. راستش من درد و سوزش نداشتم مگر موقع تغییر حالت از خوابیده به نشسته و موقع سرفه کردن. اونم بعد سه روز رفع شد.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

اصلا درد نداشت عالی بود 

دست دکترم درد نکنه واقعا راضی بودم

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

من دوبار سِز شدم

اولی بیهوشی

دومی بی حسی از کمر

بیهوشی خیلی درد کمتری داشتم شاید 2 روز

اما بی حسی تا ی هفته نمیتونم صاف وایسم

اما خداروشکری عوارض و اینا نداشتم بعدش

خوبه درکل

راضی ام

دردِ طبیعی واسم کااااابوس بود ک خداروشکر تجربه ش نکردم

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

سلام 

قصدخودم طبیعی بود اما بچه ام حالت بریچ داشت و مجبور ب سزارین شدم

اما راضی بودم خود عمل ک ب علت داروی بی حسی درد نداشت

بعدش اما فکرکنم تا۴یا ۵ روز درد داشتم البته اینم بگم ک استانه تحمل دردم خیلی کمه و تقریبا هیچ چیز نمیخوردم 

ترسیده بودم

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄

5 روزه اول مزخرف بود. 

برای بلند شدن 2 تا مرد باید زیر بغلت رو بگیرن 

خیلی درد داشت. 

ولی بعد کمتر و کمتر شد

بعدشم نخ بخیه ها ایرانیه باهر بدنی سازگار نیست بحای اینکه جذب بشه میاد بیرون. 

خود مواد بیهوشی شونه درد و کتف درد میاره. 

اینا بدیاش بود. 

ولی خب من سزارین رو ترجیح میدم

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706