2726
عنوان

رفلاکس دخترم اشکمو دراورده😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 39 پست
منم دخترم رفلاکسیه و خیلی پرهیز غذایی دارم .سیب زرد رفلاکسشو بدتر نمیکرد ؟شما که تجربه داری یه کم را ...

دختر من به همه چیز واکنش نشون میداد من تنها میوه ای که می‌خوردم سیب زرد بود چون شنیده بودم میوه های قرمز واسه رفلاکس خوب نیست همون سیبم خیلی کم می‌خوردم من قورمه سبزی و بدون لوبیا یکی دوبار خورده بودم وقتی دخترم دو سه ماهه بود ولی بازم اذیت شد فکر کنم به خاطر لیمو عمانی بود

یه مدت تحمل کن از چهارماهگی که غذا بخورم بهتر میشن وقتی هم بتونن بشینن که خیلی بهتر میشن هرچند موقع دندون بازم همون اش و همون کاسه اس

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
منم دخترم رفلاکسیه و خیلی پرهیز غذایی دارم .سیب زرد رفلاکسشو بدتر نمیکرد ؟شما که تجربه داری یه کم را ...

بازم باید امتحان کنی شاید دختر من حساس بود و به همه چیز واکنش نشون میداد یه بار بخور ببین چه عکس العملی نشون میده اگه اذیت شد که نخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم باید امتحان کنی شاید دختر من حساس بود و به همه چیز واکنش نشون میداد یه بار بخور ببین چه عکس الع ...

انقد گریه های وحشتناکی میکنه که میترسم حتی تست کنم چیزیو الانا که فقط غذام شده برنج با گوشت و مرغ خیلی خیلی بهتر شده .بعد راستی دختر من خیلی شیر میخوره دکترش گفته بالااوردنای شیریش بخاطر زیاد خوردنشه وگرنه مشکل قبلیش با دارو حل شده .نی نی شماهم زیاد میخورد ؟الانا که دارم کنترلش میکنم با زور و کلی بازی دادن هر ۴۰دقیقه یه ربع شیرمیخوره تازه اون یه ربعم خودم ازش میگیرم و بعدش گریه میکنه

2728
انقد گریه های وحشتناکی میکنه که میترسم حتی تست کنم چیزیو الانا که فقط غذام شده برنج با گوشت و مرغ خی ...

نه اصلا دختر من از دوماهگی بد شیر خورد وزن گیریش هم نسبتا کم شد وقتی هم که غذا بهش دادم بیشتر دوست داشت غذا بخوره تا شیر چهار ساعت یه بار شاید شیر میخ‌رد

راستی خرما هم باعث رفلاکس میشه؟ازاین خرماها که روش شیره اس مخصوصا .اخه اونا رو خیلی بیشتر دوست دارم ...

من خرما میخ.ردم دخترم اذیت میشد

نه اصلا دختر من از دوماهگی بد شیر خورد وزن گیریش هم نسبتا کم شد وقتی هم که غذا بهش دادم بیشتر دوست د ...

دختر منم بد شیر میخورد سی ثانیه بعد اینکه شروع به خوردن مبکرد به خودش میپیچید و قرمز میشد و خوبم وزن نمیگرفت  بردم دکتر بهش رانیتیدین داد حالا از وقتی اونو میخوره خوب شده دیگه ول نمیکنه شیرو

عه خب پس حدسم درست بود .عزیزم چه خوب که پیدات کردم از تجربیاتت استفاده میکنم 😘

ان شاء الله زودتر خوب بشه کوچولوتون بچه رفلاکسی خیلییی سخته تو یه تاپیکی یکی گفته بود یدونه بچه رفلاکسی برابر با شش تا بچه معمولی واقعا روزای سختیه بازم خداروشکر سالمن رفلاکسشونم خوب میشه ان شاءالله

دختر منم بد شیر میخورد سی ثانیه بعد اینکه شروع به خوردن مبکرد به خودش میپیچید و قرمز میشد و خوبم وزن ...

رانیتیدین ممنوع شده دیگه

چندروزیه‌که میگن اصلا نخورین سرطان زاس

دکتر دخترم دکتر مقدادیه

اینو تو‌کانالش گذاشته

اطلاعیه

با توجه به ممنوعیت توزیع و مصرف شربت رانیتیدین و زانتاک برای کودکان و بزرگسالان تا تعیین ایمنی مجدد دارو

کودکانی که برای کنترل اسید معده از شربت رانیتیدین استفاده میکردند , میتوانند از نصف ساشه های ۱۰ میلی گرمی ازومپرازول در هر وعده بجای رانیتیدین استفاده کنند.

رانیتیدین ممنوع شده دیگه چندروزیه‌که میگن اصلا نخورین سرطان زاس دکتر دخترم دکتر مقدادیه اینو تو‌ک ...

خود دکتر مقدادی سه روز پیش بهم گفت شربتش ممنوع نشده استفاده کن .اخه امپرازول و نکسیوم بهش نساخت گفت همون رانیتیدین بده.راستی تا کی رژیم داشتی ؟تا چند ماهگی نی نی ات؟

خود دکتر مقدادی سه روز پیش بهم گفت شربتش ممنوع نشده استفاده کن .اخه امپرازول و نکسیوم بهش نساخت گفت ...

تا شش ماهگی رژیم سفت و سخت بعدش کم کم چیزای مختلف و امتحان کردم الان تقریبا همه چیز میخورم به جز شیر بقیه لبنیات هم در حد کم میخورم ولی احساس میکنم دخترم دوباره رفلاکسش عود کرده نمی‌دونم واسه دندونشه یا لبنیات 

2706