2726
عنوان

رفلاکس دخترم اشکمو دراورده😥

1382 بازدید | 39 پست

دخترم چهارماهشه از بیست روزگی فهمیدم رفلاکس شدید داره 

دارو میخوره الان در حال حاضر قرص نکسیوم صبحها نصف و شبا هم ۲ سی سی شربت زانتاک البته نکسیوم و سه روزه داره میخوره

ولی کافیه من غذایی بخورم که رفلاکسشو‌ تشدید کنه گریمو در میاره دیگه نمیدونم چی بخورم چی نخورم از هرچی مرغ و گوشته دیگه بدم اومده چهارماهه غذا برنح و گوشت یا مرغ بدون ادویه و ربه 

لبنیات گوشت گاو هر چیزی که ردی از پروتیینه گاوی توش باشه نمیخ‌رم 

ده روز پیش صورتش ریخت بیرون بردم دکتر گفت به پروتیین گاوی حساسیت داره مشهد بودم غذای هتل انگار کره توش بوده نمیدونم به خاطر اون بوده یا نه چون دوسه روز بعدش صورتش ریخت بیرون دوروزه هم خوب شد بدون استفاده از پماد یا کرمی

به دکتر میگم بعضی موقعها مدفوعش بلغمیه میگه مهم نیست ولی تو‌نت خوندم نشونه حساسیته دکترش و سه تا دکتر دیگه میکن مهم نیست!!

یه سوال دیگه هم دارم اگه خون تو مدفوعش باشه واضح مشخصه؟من چک میکنم پوشکشو همیشه ولی نمیدونم اگه خون باشه قشنگ مشخصه یا نه

امروز بعد چهارماه خورش مرفس خوردم دخترم خیلی داره اذیت میشه دلم براش میسوزه  فکر نمیکردم اینم مشکل داشته باشه😥😥😥

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب باید رعایت کنی من تا ۹ ماه لب به غذاها حتی شیرینی که مشتقات پروتیین گاوی داشت لب نزدم. تا ۶ ماه اول میوه هم نخوردم فقط کمپوت میپختم . چون هم کولیک هم رفلاکس شدید داشت همش بالا میاورد اونم شیر صاف . خوب میشه نگرانش نباش

خدایا خیلی دوستت دارم. دلم تنگ شده خیلی تنگ...

عزیزم منم دخترم پنیرک بالا میاره

دوغ بخورم بستنی هندونه باعث میشه پنیرک بالا بباره

از ۳ ماهگی تا الان ک ۷ماهشم ک داره تمامم میشه پنیرکشو بالا میاره

ولی تا الان رفته رفته کم شده

منم اینقدر براش ناراحت بودم ک گفتم شیر خشک بهش بدم ک از غذا خوردن من اذیت نشه

رفلاکسی ها هم دیگه تا ۶ماه شنیدم خوب میشن

بازم تحمل کن مادر مهربون💖💖💖💖

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

ان شاء الله ک خوب میشه نگران نباش این دوران گذراس.سختی داره ولی با رعایت کردن میتونی راحتتر بگذرونی.حواست ب تغذیه تون خیلی باشه.داروهاشم بخوره.درمان میشه ی دوره س.بزرگتر ک بشه بهتر میشه

شیر خشک بده بهش خودتو اذیت نکن..وای الهی خدا شفاش بده هر چ زود تر خوب شه گنا داره بچس

یه اخلاق بدی دارم وقتی به بچم شیر بدم خیلییی وابسته میشم یعنی پسرمو از شیر گرفتم بعد دوسال انقدر که من اذیت شدم اون اذیت نشد شوهرم میگفت این بچه تورو‌از شیر کرفته الان فکرشو‌میکنم که دخترم که هنوز انقدر کوچولو هست بخوام شیر ندم بهش دیوانه میشم

دکترشم میگفت سخته از هر ده تا مادر نه تاشون میگن نمیتونیم و شیر خشک میدن

خب باید رعایت کنی من تا ۹ ماه لب به غذاها حتی شیرینی که مشتقات پروتیین گاوی داشت لب نزدم. تا ۶ ماه ا ...

من هیچی‌نمیخورم به جز سیب اوتم فقط سیب زرد و تازگیا موز که نمیدونم واسه رفلاکس بد هست یا نه فقط دوبار خوردم این از میوه پروتیین گاوی اصلا غذا هم که کفتم

شما غذا چی میخوردی؟

کلا چی واسه رفلاکس بده؟

الهی بگردم خیلی سخته..نمیدونم این رفلاکس لعنتی چیه ک اینقدر هم زیاد شده.خدا خودش کمکتون کنه

خدا نکنه🌹

اره بهداشت برده بودم نیگفت هرکی تازگیا بچشو‌میاره میگه رفلاکس داره بچه ها خیلی مظلومن گناه دارن 

من خ.دم تو بارداری سه ماه اخر بدجور ترش میکردم گریم‌درمیومد هیچی نمیتونستم بخورم الان میگم‌من نمیتونستم تخمل منم این بچه چی میکشه

یه دکتر هست که خیلی نی نی سایتی ها تعریفش رو میکنن برا رفلاکس کودک و نوزاد اسمش رو پیدا کردی یه سر ب ...

بهروز‌مقدادی؟؟

اتفاقا خیلی نزدیکه بهمون ولی شوهرم‌ میگه فقط پیش دکتر خودش میبریم پسرم و‌سه ساله پیش این دکتر میبریم‌تشخیصاش خیلی خوبه داروهایی هم که داده هموناییه که مقدادی میده فقط دکتر مقدادی میکه بچه های رفلاکسی از چهارماهکی باید غذای کمکی بخورن دکتر دخترم میکه نه تا ۶ ماهگی به جز شیر و قطره آد هیچی‌ نباید بخوره

من هیچی‌نمیخورم به جز سیب اوتم فقط سیب زرد و تازگیا موز که نمیدونم واسه رفلاکس بد هست یا نه فقط دوبا ...

منم دخترم رفلاکسیه و خیلی پرهیز غذایی دارم .سیب زرد رفلاکسشو بدتر نمیکرد ؟شما که تجربه داری یه کم راهنماییم میکنید .میتونم قورمه سبزی بدون لوبیا بخورم؟خسته شدم بس که برنج با گوشت یا مرغ خوردم

2706