2733
2734
عنوان

آخرین باری...😜

272 بازدید | 17 پست

که ازته دل با قهقهه خندیدین کی بوده و چرا؟

بگین شادشیم یه ذره؟من خودم چندشب پیش توی یکی از تاپیکها دیدم یه خانمه نوشته بود شوهرم توی خونه هرروز م ی گ و زه ،دست تو دماغ میکنه میماله به فرش ،آروغ میزنه،موهای زائدشو اصلاح نمیکنه،مسواک نمیزنه و...بعد کامنتهای ملت یکی نوشته بود بندازینش باغ وحش از اونجا فرار کرده..😂😂😂😂😂😂

یعنی به حدی خندیدم که پره های بینیم به لرزه دراومدن ونفسم تنگ شد و گوشام هم درد گرفت😅

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

من به اسکرینای تاپیک پربازدیدا خیلی خندیدم😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون ادم بوده؟😐یا یه کپه ع..

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
اون ادم بوده؟😐یا یه کپه ع..

دقیقا.

یعنی شوهرشو قشنگ شکل یه میمون تصور کردم که درحال انجام این کارها بود خیلی خندیدم خدا خیرش بده بعد از  ازدواجم دیگه انقد نخندیده بودم به این شدت

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2738
امروز  کلیپ باد معده دختر مهران غفوریان تو برنامه تحویل سال احسان علیخانی رو دیدم  قیافه ...

آره منم اونو دیدم تو آینده کی میخواد بره هانا گوزو رو بگیره😀

دقیقا. یعنی شوهرشو قشنگ شکل یه میمون تصور کردم که درحال انجام این کارها بود خیلی خندیدم خدا خیرش بد ...

صد رحمت به میمون بابا😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
من به شوهرم خندیدم کلا حرف کم میزنه ولی تیکه های که میندازه خیلی خنده داره غش غش میخندم واقعا بهش&nb ...

ای جانم شاد باشی همیشه درکنارش😍

يکي چند وقت پيش تاپيک زده بود نوشته بود من خيلي باکلاسم عينک دودي و شلوار لي دارم جاريم زشته روسري مو مي خواد ازم بخره بچه هاش ميان سيبامو ميخورن خيار سبزامو گاز مي زنن 

به کامنتهاش خيلي خنديدم واي واقعا خنده دار بود 😂😂😂😂😂😂

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2706