2733
2734
عنوان

انارو چه موقع بریزم پای مرغ؟؟

114 بازدید | 7 پست

خانوما من یه جایی مرغ خوردم کنارش انارریخته بود خیلی خوشم اومد ولی روم نشد بپرسم حالا فردا میخوام مرغ بذارم چندتا انارداشتم ترش بودن دونشون کردم گذاشتم زیرافتاب خشک شدن حالا چه موقع به مرغ اضافشون کنم خوشمزه بشه؟؟

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه انار خشک کردی میشه ناردونه ما میگیم ناردونه

بریزی توی اب مرغ مرغ وابت سیاه میشه ی کاری کن خیلیی خوشمزه میشه 

پیاز داغ بگیر زردچوبه نمک فلفل ناردونه هارم بریز داخلش ی تفت بده زیرش خاموش کن بریزش داخل پلاستیک فریزر سرشو ببند بنداز داخل اب مرغ بپزه خیلییییی خوشمزه میشه امتحان کن مطمن باش خوشمزه میشه

یا میتونی ناردونه کردی داخل پلاستیک با سوزن دوتا سوراخ ریز کنی بزاری روی برنجت دم بیاد عالیه

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
2728
اگه انار خشک کردی میشه ناردونه ملا میگیم ناردونه بریزی توی اب مرغ مرغ وابت سیاه میشه ی کاری کن خیلی ...

ممنونم عزیزم لطف کردی

ممنونم عزیزم لطف کردی

فدات عزیزم من برا هرکس درست کردم خوشش اومد امیدوارم خوشت بیاد

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده

حتی اینجوری ک درست میکنم مادرشوهرم با برنج خالی میخوره میگه مرغ نمیخاد ناردونه برنج خوشمزس

فدات عزیزم من برا هرکس درست کردم خوشش اومد امیدوارم خوشت بیاد

ممنونم عزیزم وقت گذاشتی حتما همین جوری درست میکنم

2738