2733
2734

یه کسی ک اشناس بگوشی من زنگ زد یعنی ۵ دقیقه قبلش حرف زدیم قطع کردبم و شمارشو داشتم اسمش اومدولی بعدش دوباره زنگ اصلا شماره نیافتاده بود و نوشته بود شماره خصوصی 

منم هر میزنم روش فقط مینویسه حذف تاریخچه تماس 

دیگه چیزی نمیاره اصلا شمارشم نیاورده

فک میکنم اداره دولتی باشه 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بابا با خوده طرف حرف زدم

خب اداره دولتی میتونه کلانتری باشه بیمارستان یا اگاهی 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2738
ی شماره دیگه رو انگولک کردم اونجوری شد یعنی شمارشو نیاورد و فقط اسمشو اورد یعنی نوشت رفت توی حساب گو ...

آها فهمیدم چه کردی برو تو تنطیمات مخاطبین گزینه تلفن. سیمکارت. حساب گوگل داره از اونجا درستش کن ببین کجا سیو کردی

آها فهمیدم چه کردی برو تو تنطیمات مخاطبین گزینه تلفن. سیمکارت. حساب گوگل داره از اونجا درستش کن ببین ...

نتونستم پیدا کنم.یعنی تو تنظیمات مخاطبین ک اینچیزی ک گفتی وجود نداره تو خوده تنظیمات گوشیم رفتم پیدا نکردم😢😢😢