2737
2734
عنوان

کیا قرص ملاتونین مصرف کردن ؟؟

419 بازدید | 20 پست

دوستانی که این قرصو مصرف کردن ایا تاثیری هم دیدن ؟ 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره من ب مدت ۲ سال مصرف میکردم بخاطر درسو کار ریتمم کامل بهم ریخته بود و بعدش منظم شد البته اعتیاد ...

واقعا؟؟؟

تو بورشورش ننوشته اعتیاد

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
2738
اره من ب مدت ۲ سال مصرف میکردم بخاطر درسو کار ریتمم کامل بهم ریخته بود و بعدش منظم شد البته اعتیاد ...

بعدش بی خوابی زد به سرت ؟

اخه من پرسیدم گفتن وقتی قرص اعصابو ترک میکنن و بی خوابی میکیرن این قرصو میدن تا اذیت نشن !! چجوری اعتیاد میاره ؟

من از کانادا برام اوردن ایرانی نمیدونم چجوریاس

خواب الوده میکنه ادمو؟؟ 

بعدش بی خوابی داشتی ؟

من از ماه ۷ بازداریم تا الان که ۶ ماهه زایمان کردم دو روز به شدت پر خوابم یه روز دیر خوابم میبره ماهی یه بارم بی خوابم بهم ریخته خوابم 

بعدش بی خوابی زد به سرت ؟ اخه من پرسیدم گفتن وقتی قرص اعصابو ترک میکنن و بی خوابی میکیرن این قرصو م ...

من ریتم خوابم بهم ربخته بود روزا خواب بودم شبا بیدار.برای تنظیم ریتمم خوردم.قرص اعصابم تاحالا مصرف نکردم.

من ریتم خوابم بهم ربخته بود روزا خواب بودم شبا بیدار.برای تنظیم ریتمم خوردم.قرص اعصابم تاح ...

بعدش بی خواب نشدی؟

2706