2737
2734
عنوان

لتروزول یا کلومیفن؟

84 بازدید | 11 پست

سلام 

من سه ماهه رژیم غذایی دارم همسرم واریکوسل یه طرفه داره خودمم روز 12 ماه پیشم فولی 14 داشتم من فکر میکنم فولی هام کوچیکه ولی دکترم بهم قرص نداد خودم میخام بخورم. الان روز دوم پریودمه حالا نمیدونم کلومیفن بخورم یا لتروزول؟ پسر شدن برام بعد از خواست خدا مهمه 

نظراتتون به تصمیم گیریم کمک میکنه 

چون اینا هورمونیه باید دکتر بگ

ولی من فولیام ریز بودن دکتر گفت از روز ۳ تا ۷ پری شبی دوتا لتروزول بخورم

بعضیا میگن کلومیفن دختر میشه.بعضیااا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چند بود فولیت

۷بود ماه پیش خوردم دیر رفتم سونو.یکیش ازاد شده بود.ی دونه ۲۰ داشتم با همون اقدام کردم ک نشد😐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

با فولی ۱۴ و واریکوسل پسر دار شدن خیلیییی سخته ولی ایشالا که میشه 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊