2737
2734
عنوان

شغل همسرتون

351 بازدید | 22 پست

سلام خانوما میشه بگین شغل همسراتون چیه شوهر من شرکت میشد بخاطر شرایط من ک که مجدد باردارم مجبور شدیم بیایم شهرستان تا من کمک داشته باشم واس همین از شرکت دراومد یه مدته کارگری اینا میکنه میخام ببینم چه کاری شروع کنه خودش اگه میشه هم شغل همسراتون هم اگه پیشنهادی دارین بگین هنو سرمایه هم نداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید ولی متوجه نشدم بخاطر ۹ ماه بارداری شما کازش رو ول کرد اومد کارگری

ن کلا کوچ کردیم شهرستان تهران بودیم هم اونجا کسیو نداشتیم همم چون بچه هام شیر ب شیر میشن کمک نداشتم 

2738
ن کلا کوچ کردیم شهرستان تهران بودیم هم اونجا کسیو نداشتیم همم چون بچه هام شیر ب شیر میشن کمک نداشتم& ...

چی بگم

منم شهر غریب دوتا بچه. درس خوندم شاغل 

بدون کمک خانواده 

فقط خودم و شوهرم

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
ن کلا کوچ کردیم شهرستان تهران بودیم هم اونجا کسیو نداشتیم همم چون بچه هام شیر ب شیر میشن کمک نداشتم& ...

میگی سرمایه ندارین پس معازه و اینا نمیشه زد

اگه میتونه کنار کار الان ش ی دوره حسابداری بره

حسابداری کار براش خوبه

یا مکانیکی و برق خودرو و اینا پول خوب توش هست

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

تکنیسین هواپیما  صب تا ظهر سر کار اصلیشه 

عصوا میره شرکت 

استاتر این چ کاری ک کردید بچه های شیر ب شیرم بزرگ میشن ولی الان با کارگری ک اموراتتون ب سختی میگذره

شرکتی ک بود بیمه نبود؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
تکنیین هواپیما  صب تا ظهر سر کار اصلیشه  عصوا میره شرکت  استاتر این چ کاری ک کرد ...

همسر من مهندس پروازه

همسر شما کدوم شرکت هواپیمایی هست؟

منم غربتم تهران

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706