2726
عنوان

کسانی که بستگانشون کربلان بیان

125 بازدید | 8 پست

خواهر های گلم میشه بهم بگین چجوری باهاشون در ارتباطین من زنگ زدم به خواهرشوهرم نجف بودن شوهرش گوشی برداشت گف خواهر شوهرمو گم کردن مادرشوهرم خیلی تو فکره خطشون ایرانسله من  قطع کردم بعد یک ساعت زنگ زدم گف تماس با خارج کشور به دلیل نداشتن اعتبار اونها یعنی خواهرشوهرم برقرار نمیشه حالا میشه از اینجا براشون شارژ فرستاد میشه کسی میدونه کمک کنه خیلی تو فکرن 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

شما چجوری درارتباطین باهاشون 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره میشه براش شارژ فرستاد

مرسی از نظرت گلم شما امتحان کردین چجوری بفرستم مستقیم یا رمز شارژ بفرست خودشون وارد کنن شارژ چندتومنی خوبه 

مرسی از نظرت گلم شما امتحان کردین چجوری بفرستم مستقیم یا رمز شارژ بفرست خودشون وارد کنن شارژ چندتومن ...

من نفرستارم کسی هم نرفته فقط میدونم میشه فرستاد ‌ و شارژ مستقیم بفرستین بهتره 

نمیدونم ۱۰تومن فکر کنم خوب باشه

خدایا شکرت 🙏🏻
من نفرستارم کسی هم نرفته فقط میدونم میشه فرستاد ‌ و شارژ مستقیم بفرستین بهتره  نمیدونم ۱۰تومن ...

مرسی عزیزم از کمکت