2737
2734

دوستان شرایط مالی همسرم متوسط به بالاست،ویه بچه هفت ساله دارم میخوام دوباره بچه دار بشم ،میخوام هم قید فوق لیسانس و هم قید کار بزنم و خونه دار بشم.نظرتان چیه؟

میترسم بعدا پشیمون بشم،و خسته کننده باشه ...راهنمایی کنین 

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درس و کار خوبع.

بچه هم خوبع

صلاح مملکت خویش را خسروان دانند

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2731
چند سالته؟ دوست من 33 34 اومد ارشد خوند با دو تا بچه بزرگ و الان دانشجوی دکتراست از وقتی دانشجوی ار ...

27

2738
کارتون چی هس؟ ؟ ؟ ؟  اگه خودتون و همسرتون مشکلی ندارید ، کار نکنین اما ادامه تحصیل اگه باشه خو ...

معلم

من بمیرم کارمو ول نمیکنم ..شوهرم وضعش عالیه ولی من شخصا استقلال مالی واسم مهمه ..نرم سرکار بیمار میشم ..بچه دار هم بشم روزی میزارمش مهد هرگز کارمو ول نمیکنم ..خیلی زحمتشو کشیدم

2706