2733
2734
عنوان

چیکا کنم

86 بازدید | 8 پست

من اصلا اهل حاشیه نیستم و رابطم با خونواده شوهرم خوبه اوناهم منو دوسدارن ۲ تا جاری دارم مادرشوهرم ظاهر باهاشون خوبه و پشت سرشون بدشونو میگه ولی به قول خودش منو بیشتر ازونا دوسداره ولی در عمل اینجوری نیست اون ۲تا رو روی سرش میزاره ولی به منم بی احترامی نمیکنه حالا بگذریم منم بهشون بی احترامی نمیکنم ولی چند وقت پیش که دماغم و عمل کردم برام قیافه گرفت باز خوب شد پریروز لبامو ژل تزریق کردم رفتیم خیابون یه خانومه لباش و بدجور تزریق کرد پشت سرش حرف زد که ادم سالم اینکارو نمیکنه و فلان داشت غیر مستقیم میگفت بهم منم به شوهرم گفتم شوهرمم بهش گفت که من دلخور شدم، پیغام داد تو گوش پسرم و پر میکنی الانم باهام قهره امروز رفت مغازه شوهرم کلی نشست خونه ما نیومد نمیدونم وقتی میگه منو دوسداره پس این رفتاراش چیه؟؟؟؟ میگه حوصله جاریامو نداره ولییی میپرسته اوناروو

خدایا مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا به شوهرت گفتی.  وقتی میفهمی دهن لقه . هم یه مادر وناراحت کردی .هم برا خودت بد شد . تو برا زیبایی خودت انجام دادی بقیه برات چه اهمیتی دارن هرچی بگن .

. مخصووصا که مادر شوهرت مستقیم نگفته.  

برات مهم نباشه حرفای خاله زنکی .که بخای ارامش زندگیتو بهم بزنی . تا وقتی خودت میتونی مسکلت حل کنی چرت پا شوهرت میکشی وسط. .همونجا خودت با احترام یه جوابی میدادی . یا پشت گوش مینداختی 

2728
خب چرا به شوهرت گفتی.  وقتی میفهمی دهن لقه . هم یه مادر وناراحت کردی .هم برا خودت بد شد . تو بر ...

منم نگفتم که بره به مامانش بگه 😔ولی انگار دنبال بهونه بود بام قهر کنه🙄

خدایا مرسی
منم نگفتم که بره به مامانش بگه 😔ولی انگار دنبال بهونه بود بام قهر کنه🙄

سر خودتو همیشه بدون دردسر نگه دار . وقتی این چیزا رو نگی مشکلاتت کمتره تا بگی 

همیشه یه جواب سنگین ورنگین وبا احترام بده . واین بحثا مسخره رو تو زندگیت نیار..

الان یا باید بری عذر خواهی کنی . یام همینطور قهر بمونی دیدی چقد بدتر شد بزرگتر شد مشکلت ؟!!

2738