2733
2734
عنوان

احساس میکنم خیلیی زده شدم

549 بازدید | 46 پست

وای بچه ها نمیدونم چرا اینطوری شدم حس میکنم از رابطه خیلی زده شدم هنوز تو دوران عقدیم اینطوریم اصلا دلم نمیخاد برم خونه ی پدرشوهرم بسکه اذیتم کردن و میکنن شوهرم میگه تو الکی بزرگش  کردی مال خودت مسئله ی مهم نیس ولی مادر شوهرم از اول نامزدیم تاحالا دوبار کامل تلاش کرد نامزدیمو بهم بزنه اصلا از اول منو نمیخاست الان دوسال نامزدیم (ما به عقد میگیم نامزدی )اما خوب رابطه کامل داشتیم مشکلی باخود همسرم ندارم اما خانوادش خیلی بی ملاحظه ان مثلا هفته ای یه بار کلا میرم اونجا اونم یه شب یعنی شب میرم صبم ساعت هفتش باهمسرم برمیگردم خونه اونم میره سرکارش نمیدونم چرا اینقدر بدجنسن تا شب میشه میریم تو اتاق میان میگن برق رو خاموش کنید نور اذیتمون میکنه ,میخاییم تو لب تاب یه فیلم ببینیم با صدای کم مادرشوهرم میاد میگه کم ویز ویز کنید شبه فردا باید پسرم بره سرکار بذار بخوابه برقو خاموش میکنیم فیلمم قط میکنیم میاد میگه بهم شبا نرو دسشویی از صدای در بیدار میشیم بخدا سروصدا نمیکنم نمیدونم چرا اینطوری میکنه مجبوریم تو ظلمات کارمونو بکنیم ک فقط یچیزی بیاد و تموم شه حالم دیگه داره بهم میخوره خیلی زده شدم دلم میخواد فقط گریه کنم حس حقارت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا خوابیدنی میمونی؟ 

من دوسال و نیم عقد بودم. فقط ی بار خوابیدنی موندم اونم چون بشدت برف بود راه بسته بود. 

نمون خوابیدنی، شوهرت میخاد اون بیاد پیش تو، اون تلاش کنه برا دیدنت😐

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
2738

چرا عروسی نمیگیرین ،،، برین خونه خودتون ،،راحت شین

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

واقعا وقتی این رفتار رو باهات دارن بازم میری خونشون! 

به خودت احترام بزار 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
خب شب نرو خونشون.شوهرت بیاد خونه شما تا بگذره این دوران کوفتی

یا اصلا روز بره درو ببندن آهنگم بذارن کارو توی روشنایی انجام بدن،،نه؟؟

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
یا اصلا روز بره درو ببندن آهنگم بذارن کارو توی روشنایی انجام بدن،،نه؟؟

منظور از روز زمانیه ک توجیهی برای روشن بودن اتاق داشته باشی عزیزم😉

نمیشه بریدخونه شما؟؟

اخه منم یه خواهر نامزد دارم اوایل میومد ولی از وقتی نامزد خواهرم اومده دیگه بابام گفته هیچکدومشون شبا نمونن😔😔😔خسته شدم واقعا افسرده شدم دلم میخاد گریه کنم فقط

2706