1472
1411

شبکه بهداشت بهم میده ولی من نمیخورم 

لازمه؟ 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم
بله😐چرا نمیخوری؟؟؟

نمیدونم اینقدر بچه خستم میکنه و بی‌حال میشم موقع خاب یادم میاد قر ص بخورم، حال نمیکنم بلند بشم از جام 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

نمیدونم اینقدر بچه خستم میکنه و بی‌حال میشم موقع خاب یادم میاد قر ص بخورم، حال نمیکنم بلند بشم از جا ...

همراه غذا بخور خب

هر وقت خواستی ناهار یا شام بخوری یه دونه بخور

1475

اگه لازم نبود بهت نمیداد

منم اینجوری بودم هیچ مکملی نمیخوردم تا دوسه هفته پیش یع ازمایش دادم اینقد همه چیم پایین بود که کلی قرص ویتامین بهم داد 

میخواستم واسه بارداری اقدام کنم دکتر گفت فعلا نباید اقدلم کنی😥

الانم هرروز مولتی ویتامین

ویتامین ب۱۲ و دی و فولیک اسید دارم میخورم

کسی که می دونه اشتباه کردی ولی بازم ازت دفاع میکنه یا عاشقته  یا مادرته.....   

اره میخورم اگر نخورم که میمیرم دیگه

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...