1874
1924

شبکه بهداشت بهم میده ولی من نمیخورم 

لازمه؟ 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘

بله😐چرا نمیخوری؟؟؟

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".
بله😐چرا نمیخوری؟؟؟

نمیدونم اینقدر بچه خستم میکنه و بی‌حال میشم موقع خاب یادم میاد قر ص بخورم، حال نمیکنم بلند بشم از جام 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

نمیدونم اینقدر بچه خستم میکنه و بی‌حال میشم موقع خاب یادم میاد قر ص بخورم، حال نمیکنم بلند بشم از جا ...

همراه غذا بخور خب

هر وقت خواستی ناهار یا شام بخوری یه دونه بخور

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".
1922

اگه لازم نبود بهت نمیداد

منم اینجوری بودم هیچ مکملی نمیخوردم تا دوسه هفته پیش یع ازمایش دادم اینقد همه چیم پایین بود که کلی قرص ویتامین بهم داد 

میخواستم واسه بارداری اقدام کنم دکتر گفت فعلا نباید اقدلم کنی😥

الانم هرروز مولتی ویتامین

ویتامین ب۱۲ و دی و فولیک اسید دارم میخورم

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

اره میخورم اگر نخورم که میمیرم دیگه

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤