2726

چیکار کنم...هی باید بگم بجو..قورت بده...تا نیم ساعت لقمه رو تو دهنش نگه میداره...

اعصابم زیر گیوتین میره انگار...

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

بچه منم همین بود به زور ماست بهش میدادم میدونم همراه غذا بده ولی نمی‌خورد و بدتر بد عنق میشد و گشنه میموند منم با ماست میدادم بعد ک به کم بزرگ شد بهتر شد

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترمنم مواقعی که حواسش به بازی یا وقتی سیره و من اصرلر میکنم بخوره اینکارو میکنه... دیگه وقتی لقمه های اول رو میجوه اما آخری رو گوشه لپش مثل همستر نگه میداره متوجه میشم سیره و دیگه بهش نمیدم

2728
وبرای من نیز😵🎀

وای..میبینی تو رو خدا..نزدیک دو ساعته دارم بهش شام میدم..

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

😂😂😂😂الهی چقدر بانمک 

به نظر من از روانشناسی عکس استفاده کن اگه دیدی گوش نمیده بیخیال شو گرسنه میشه مجبور میشه انجام بده

خودتو پیر نکن کی یادش میمونه حتی واسه غذا خوردنش انقدر مامانش اذیت میشده

خسته ام نباشی❤❤❤

دخترمنم مواقعی که حواسش به بازی یا وقتی سیره و من اصرلر میکنم بخوره اینکارو میکنه... دیگه وقتی لقمه ...

ایشون از لقمه اول میگذاره گوشه لپ اش...

😓

😂😂😂😂الهی چقدر بانمک  به نظر من از روانشناسی عکس استفاده کن اگه دیدی گوش نمیده بیخیال شو گر ...

ناهارشو بی خیال شدم.مهمونی بودیم و نمیشد بهش بدم..الان ساعت پنج و نیم شام اشو آوردم..

از صبح چیزی نخورده..