2410
2553

خانوما من تو 24روز 3کیلونیم کم کردم هم رژیم هم‌ورزش حالا پریودم ریخته بهم‌ 8 مهر باید پریود میشدم 28 شهریور شدم یعنی 10روز جلو زدم حالا دوباره از پری روز یعنی از روز 16 پریودم دوباره لک میبینم میخوام بدونم شماهام اینجور شدین یا من بدنم خل شده ماهه پیشم سونو دادم همه چیز خوب بود

پسرم 👶🏻 قلبمه ❤️ خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
من توی پنج ماه تا الان۱۵کیلو کم کردم ولی بهم نریختم به تغذیه ات بیشتر باید اهمیت بدی مولتی و ...

من تو این چند روز باقیمونده نیم کیلو کم کنم تو این ماه 4تا کم کردم همینجور پیش برم تا عید 5 ماه مونده راحت 20تا میام پایین

من تو این چند روز باقیمونده نیم کیلو کم کنم تو این ماه 4تا کم کردم همینجور پیش برم تا عید 5 ماه موند ...

هرچی پیش میری سخت تر میشه عاخه

من ماهای اول ماهی پنج کیلو ام حتی تونستم کم کنم

الان اما دویست گرم دویست گرم دارم کم میکنم

بدن آدم مقاوم میشه به تدریج

Instagram📷me_in_netherlands 
هرچی پیش میری سخت تر میشه عاخه من ماهای اول ماهی پنج کیلو ام حتی تونستم کم کنم الان اما دویست گرم ...

من شوهرم مربی باشگاهه طبق دستوراتش دارم میرم جلو اونم گفت راحت میای بعد استپ میشی سخت میاد پایین ولی گفت اونموقع بهت میگم چیکار کنی ک راحت دوباره بیاد پایین

تو خونم الپتیکالگرفتم حلقه و شلوارک ویبره حرارتیم دارم استفاده مییکنم یعنی خودمو دارم میکشم 😂

2706