2726
عنوان

وارد هفته ۳۸ بارداری شدم خستمه

220 بازدید | 22 پست

بچه اولم‌‌ ۳۶ هفته به دنیا اومد یکم زردی داشت اما زود راحت شدم سر این یکی چرا اینقدر دیر میگدره

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

پدرم در اومده ، شبها خواب ندارم از پس باید برم دستشویی

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ماشالله, من تو 29هفته 1100بود میگن وزنش کمه, از استرس دق کردم

من اول تا حالا وزنش خوبه

هرچی سونو رفتم از اول حاملگیم تا حالا همه عالی و خوب بوده

اما دوروز پیش ک رفتم توی سونوم زده یه نقطه توی مغزه که به احتمال زیاد گذراس و از بین میره

اما اگه نره یا عفونت مغزیه یا کروموزومی یا ژنتیکی

بازم دکتر گف از بین میره بیشتر

من دیروز ک دکترم اینا رو گف حالم فوق العاده بدهههه سرگیجه و حالت تهوع پیدا کردم

دوهفته دیگه باید برم سونو

اصلا حالم خوب نیس،شوهرمم کربلاس یه زنگ نزده از دیروز تاحالا سراغمو بگیره

خدا حال همه رو خوب کنه..
من اول تا حالا وزنش خوبه هرچی سونو رفتم از اول حاملگیم تا حالا همه عالی و خوب بوده اما دوروز پیش ک ...

اخی عزیزم الهی بمیرم برات, خیلی سخته میدونم, من خودم تو سی هفته ی جنین از دست دادم, وقتی بهم گفت مشکلشو دلم میخواست بمیرم و همه چی تموم بشه, اما توکل ب خدا کن, این چیزا اصولا پیش میاد میگن بعد تولد درست میشه, توکل ب خدا, دکترت نگفت باید چیکار کنی؟ 

اخی عزیزم الهی بمیرم برات, خیلی سخته میدونم, من خودم تو سی هفته ی جنین از دست دادم, وقتی بهم گفت مشک ...

برای چی توی ۳۰‌هفته از دست دادین؟

گف بیشتر از بین‌میره و گذراس

نمیدونم والا

عاخه مشکلات‌مغزی رو بیشتر اوایل حاملگی میگن و معلوم‌ میشه ن الان ک‌موقع زایمانه

خدا حال همه رو خوب کنه..
2706