2733
2734

خیلی وقتا میبینم خیلیا میگن وااای کسی که تو اینترنت پیدا شه به درد نمیخوره مخصوصا خانواده ها. دید عموم مردم به این نوع آشنایی همیشه منفی بوده. 

یعنی ترجیح میدن یارو ندیده و نشناخته تو خیابون ازت خوشش بیاد ننشو دنبالت راه بندازه خونتونو پیدا کنه خواستگاری کنه تا اینکه استارت آشنایی تو فضای مجازی بخوره. خب اون آدمی که تو مجازی هست همینایی هستن که بیرونم هستن مث من که هم تو دنیای واقعی هستم هم مجازی. 

بچه ها من و همسرم تو یه گروه رسمی بودیم اونجا همه نظرات خودشونو راجع به موضوعات مختلف میدادن و ما دیدیم چقد همیشه عقاید ما دوتا شبیه همه. 

این باعث شد همونجا باهم چت کنیم روز به روز بیشتر شیفته ی عقاید و اخلاق هم میشدیم طوری که اگه همو می‌دیدیم زشت ترین قیافه هارو هم داشتیم دیگه برامون ظاهر مهم نبود. و من همیشه این عشق رو ترجیح میدادم به عشقی که با یه نگاه از روی ظاهر ایجاد بشه و بعدا به خاطر عدم تفاهم منجر به جدایی بشه. 

اما کار خوبی که ما کردیم این بود که به سرعت دوستی رو از فضای مجازی کشیدیم بیرون مدام باهم بیرون میرفتیم و همدیگرو تو شرایط مختلف محک میزدیم و بعد از یک سال رفتامد و شناخت و دیدن خانواده ها همسرم پا پیش گذاشت واسه خواستگاری 

میخوام بگم به صرف اینکه آشنایی از فضای مجازی شروع شده بدبین نشید به این ازدواج ها. 

و اینکه زود دوستی رو بکشید بیرون و حضوری رفتامد کنید محل کارشو از نزدیک ببینید اس ام اس های بانکیشو ببینید حقوقشو  راست گفته یا نه

خانوادش و محیط زندگیش رو از نزدیک ببینید 

همسر من گفت من رتبه یک کشور تو ارشد آوردم من سریع رفتم تو اینترنت اسم و فامیل شو سرچ کردم ببینم راست میگه یا نه. اگه اطمینان حاصل کردید همه چیز همون طوریه که گفته و دروغی در کار نیست اونوقت چه اشکالی داره ازدواج با این آدم؟ 

فقط باید حواستونو جمع کنید گول دروغگوهای مجازی رو نخورید که البته اگه زرنگ باشید نمی‌خورید آدمای دروغ گو فوقش تا چند ماه بتونن فیلم بازی کنن بالاخره یه جا لو میرن. 

من از انتخابم خیلی راضی بودم تا الان. 

گفتم بگم تجربیاتم رو شاید به کسی کمک بکنه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بعضیا هم میان میگن به خانوادت گفتی چجوری آشنا شدی؟ خب خیلی سادس راستشو گفتم. 

خانوادم وقتی دیدن شرایطش خیلی خوبه و هم خودش هم خانوادش خیلی متشخص و خوبن چرا باید به اینکه ما تو تلگرام دوست شدیم گیر میدادن؟؟؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانم محترم مشکل اینجاست خیلی کم‌پیش میاد اونایی که توی مجازی آشنا میشن هدفشون ازدواج باشه و رفتن با کسی که توی مجازی آشنا شدی و سریع باهم رفتین بیرون دور زدین و هدفتون ازدواج بود فقط ۱۰ درصد جامعه است که هدف ازدواجه

درسته 👌 حالا زود تند سریع لینک گروهه رو بده ببینم 😄

گروه مال سه سال پیش بود از هم پاشید😂

خانم محترم مشکل اینجاست خیلی کم‌پیش میاد اونایی که توی مجازی آشنا میشن هدفشون ازدواج باشه و رفتن با ...

خب عزیزم ماهم از اول همدیگرو بازیچه نکردیم گفتیم هدفمون چیه 

آدم میپرسه از طرفش فلانی برنامت چیه؟ اگه ببینه داره میپیچونه خب ادامه نمیده. من نگفتم هرکی از راه رسید آدم بهش پا بده که

2738
منم تو تلگرام اشناشدم

راضی هستی؟ تونستی خوب تو دوران دوستی بشناسیش؟ 

ای وااای 🤧😪😓😟😇

خب این همه گروه به دوست و رفیقات بگو عضوت کنن 😂😂

راضی هستی؟ تونستی خوب تو دوران دوستی بشناسیش؟ 

دوساله دوستیم الان

اره خیلی راضیم 

ماازهمون اولشم قصدمون جدی بود ، همون اولش منو ب خانوادش معرفی کرد و با مادرم صحبت کردن

تازه من ک تو ربات اشناشدم باهاش ازاین چتی ها😁

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
نه بابا تو اون گروه ها که رتبه یک پیدا نمیشه که 😭

حالا چه فایده داره رتبه یک آورد ولی نرفت بخونه

2706