1428
1411

باهم دعوامون شد دلیت اکانت کرد چندروز پیش ورفت بعدش یه پست دیدم که نوشته بود طالع اینا میگیره منم رفتم پیام دادم بهش و بهم گفت که بهت دوماهه خیانت کرده و بایه دختره دیگست گفت تنوع طلبه و‌چشمش تا ابد دنبال مونث ها میمونه واقعا داغون شدم عشق من خیلی چشم و دل پاک بود هردختری حتی بهش چیزی میگفت میومد بهم میگفت وکلا همه هم میگن حتی خیلی پاکه به پاکیش قسم میخورن حالم خیلی بد شد ولی طرف زیاد اطلاعات نمیداد بهم ومیگفت سوالی داری بپرس تابگم واگه ازدختره میپرسیدم میگفت موکلم از مونث نمیگه کارغیر شرعی نمیکنه .باید التماسش میکردم تاسوالامو جواب میداد بعدبهم گفت ولش کن پسره رو‌خیرنمیبینی این ادم مناسب زندگی هیچکس نیست

ادامشو الان مینویسم ازقبل تایپ نکردم همین الان یه اتفاقی افتاد اومدم تاپیک زدم لطفا کمکم کنید نظرتونو بگید 😔

ب حرف یکی ک نمیشناسی ب عششقت شک کردی. پس عشق نیس. کشکه

خدایا اینا چی میگن

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

بعضی وقتا درست درمیاد

😐

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1401

بعدش رفتم تو اینستا از یکی دیگه پرسیدم گفت اره خیانت کرده با سرکتاب دیدم .ولی یه نفربهم گفت بهت دروغ گفتن چون خیانتو نمیشه با موکل وسرکتاب فهمید 

من تواین مدت خیلی اذیت شدم دیشب به فامیلشون پیام دادم گفتم بهش بگو هرچی ازم داره پاک کنه 

حالا امروز خودش زنگ زد بهم. بهش گفتم خیانت کردی برو باهمون گفت بخدا من فقط واسه لجبازی رفتم ....

1394

الان من بهت بگم دو روز دیگه میره سر خونه و زندگیش باور میکنید؟؟؟ چقدر راحت اعتماد میکنید اخه این فالگیر و دعا نویس ها اگر خیلییی کار بلدن برای خودشون یک کاری بکنند بذارید کنار این افکار جاهلانه را

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

یعنی رو حرفای چرت و پرت یکی دیگه میخای نامزدت را ول کنی و بهش شک داری

آخه چرا حال خودتونا با این فکرا خراب میکنید

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
الان من بهت بگم دو روز دیگه میره سر خونه و زندگیش باور میکنید؟؟؟ چقدر راحت اعتماد میکنید اخه این فال ...

دقت کردین همه فالگیر و دعانویس ها زندگیشون از همه بدترو داغونتره 

تو فیلم عروسی دختر عمه م هیچ جا نیستما ...... ولی دو ثانیه که دارم در ماست موسیر و لیس میزنم با ۱۷ تا افکت و صحنه آهسته و ....تو عکس و فیلم افتادم😁
1427
کاملا دروغه 

وای توروخدا راست میگین؟یه خانومی بود گفت استادمون ۲۵ساله کارش اینه ولی هیچوقت هیچکس نمیتونه خیانتو بگه مگرآینه بین واقعی که دوتابیشتر تو‌ایران نیست 

دقت کردین همه فالگیر و دعانویس ها زندگیشون از همه بدترو داغونتره 

بله مگه میشه کسی گنج داشته باشه میشه خودش برنداره همه را بده دیگران؟؟؟؟

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

یعنی تو زندگی هر تقی به توقی بخوره میری پیش فالگیر؟ 🤔

علاقمند به طب سنتی. یه پسوریازیسی ام. یا بقول بعضیا سوریازیس. من بیمار نیستم. پسوریازیس هم بیماری نیست. فقط مساله ‌ که راه حل دارهبه تازگی با دنیای جذب آشنا شدم و باهاش به هر چی میخام خواهم رسید دنیای خانوم ها ناشناخته س و نی نی سایت یه راهیه برا شناخت شون 
یعنی رو حرفای چرت و پرت یکی دیگه میخای نامزدت را ول کنی و بهش شک داری آخه چرا حال خودتونا با این فک ...

اگه راست باشه چی؟حتی گفت واسش ادکلن خریده بهش پول توجیبی داده حتی من گفتم یه سیمکارت داشت گفت دوتا داره خیلی چیزارو راست گفت واقعا داغون شدم .😔

1391