2726
عنوان

زمان دوستیتون با شوهرتون.......؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 33 پست
شما هم دور بودین ..ولی برای شما میومد  برای من نمیاد میگه وقت نمیکنم ..برای همین حساس میشم میگ ...

شوهرم پسرخالمه

بیشتر وقتا منو میبرد خونشون یکی دوماه میموندم خونشون

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=107851680]ما هم همین طور پس چرا بعضیا با فاصله زیاد ولی بازم همو زیاد میدیدن[/QUOTEسرکارمیرفت شوهرم مرخصی کم میدادن. مال شماهم معلومه ک سرکارمیره دانشگاه میره بنده خدا نمیتونه زیاد بیاد دیدنت

ماهم همسایه بودیم وهم اینکه دوتاخواهرداشت که باهم دوست بودیم من بیشتروقتااونجابودم روزی که همسرم ابرازعلاقه کرد دیگه کمتررفتم خونشون چون میخواستم بگم مثلاخیلی سنگین رنگینم وشرم وحیادارم درصورتیکه نمیدونم واسه چی من اصلادربرابراین بشرذره ای خجالت وایناحالیم نبودخیلی راحت بودم باهاش البته درحدمنطقیش وگرنه که 3سال دوست بودیم ی جورایی باهمم بزرگ شدیم هیچوقت دستمون ب هم نخورد .البته سنگین رنگینی ازطرف اون بود😥

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
2728
[QUOTE=107851680]ما هم همین طور پس چرا بعضیا با فاصله زیاد ولی بازم همو زیاد میدیدن[/QUOTEسرکارمیرفت ...

باشگا هم به طور جدی میره هر روز فقط ی روز استراحت داره .... 

Ça va aller :||||
خب حداقل ماهی یه بارو باید بیاد

نمیاد ..به دو دلیل میگه راه دوره من خسته میشم کلروز سرکارم و باشگاه ...بعدم که خانوادش دوستیمون فهمیدن ..گفتم پاتو تهران نمیزاری دیگه ..اینم میگه فعلا کمتر ببینیم همو😞

Ça va aller :||||
2706