1421
1411
عنوان

زمان دوستیتون با شوهرتون.......؟

266 بازدید | 33 پست

چقدر براتون وقت میزاشت ؟ 

ما دوتا شهر جداییم سر کاردانشگاه و باشگاه میره ..خیلی کم پیش همیم یک ساعت روزی ..همدیگرو هم کم میبینیم چون راه دوره ..طبیعیه به نظرتون؟

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401
ما هفته‌ای یه روز اونم نیم تا یک ساعت همو میدیدیم 😂 هیچم غیر طبیعی نبود! رابطه‌ای ک از همه لحاظ خ ...

اخه خیانت زیاد شده😑همش فکر میکنم داره میپیچونه😑

شهر جدایید فایده نداره منم تجربشو دارم . بعد ۳ سال خودم گفتم نه الانم  خوشحالم ک ردش کردم واقعا ...

😅درسته ولی من کله شقم اگه اون برای من تلاش کنه من حاضرم برم شهرشون 

6 ماه دوست بودیم و ازدواج کردیم 

زمان دوستی هر3روز یکبار از شهرشون دربست میگرفت می اومد دیدنم وقتی با خانواده ام در میون گذاشت همین رویه فقط با التماس و اجازه از پدر

1376
اون تهران بود من همدان یه هفته درمیون پنجشنبه جمعه ها

شما هم دور بودین ..ولی برای شما میومد 

برای من نمیاد میگه وقت نمیکنم ..برای همین حساس میشم میگم شاید الکی میگه 😭

1396

[QUOTE=107851680]ما هم همین طور پس چرا بعضیا با فاصله زیاد ولی بازم همو زیاد میدیدن[/QUOTEسرکارمیرفت شوهرم مرخصی کم میدادن. مال شماهم معلومه ک سرکارمیره دانشگاه میره بنده خدا نمیتونه زیاد بیاد دیدنت

خیلی ازما ، ی روز تو زندگیمون داریم، که از اون روز به بعد ، دیگه اون ادم سابق نبودیم

ماهم همسایه بودیم وهم اینکه دوتاخواهرداشت که باهم دوست بودیم من بیشتروقتااونجابودم روزی که همسرم ابرازعلاقه کرد دیگه کمتررفتم خونشون چون میخواستم بگم مثلاخیلی سنگین رنگینم وشرم وحیادارم درصورتیکه نمیدونم واسه چی من اصلادربرابراین بشرذره ای خجالت وایناحالیم نبودخیلی راحت بودم باهاش البته درحدمنطقیش وگرنه که 3سال دوست بودیم ی جورایی باهمم بزرگ شدیم هیچوقت دستمون ب هم نخورد .البته سنگین رنگینی ازطرف اون بود😥

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
1331