1472
1459
عنوان

وقتی فکر میکنی شوهرت آدم شده +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 95 پست
😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼عالی بود جواباش خدا سایشو از سرت کم نکنه

خیلی پررو شده جدیداً قبلاً جرئت نداشت اینطوری باهام حرف بزنه

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود
بدترم هست. سوهرم سالگرد ازدواج از یک هفته قبل گفت چیزی برات خریدم که تو خوابم نبینی. منم به زنداداشم ...

😂

تو براش چی خریدی؟

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود
چه خواهر بی فکری😊 البته ببخشید  صفت مناسب تری پیدا نکردم👌

بیشعور و بی عقلم مناسبن

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

اولین و آخری گلی ک شوهرم ۴ سال پیش وقتی دوست بودیم برام گرفته بود 😂

مبارکه❤❤❤

وااای چه جالب  اگر حال داشتی تعریف کن چجوری

هیچی دیگه بله برونشونم که ۲ هفته پیشا بود عقدم که بعد صفر

1436

غصه نخور تلافی کن   

تولد همسرم بود هی میگفتم چی دوست داری برات بخرم مداااااااام میگفت هیچی، ول کن بابا مگه من بچه ام و... از بس گفت منم بیخیال شدم، گذشت و فردا شبش شد شروع کرد به گفتن که تو واقعا برای من هیچی نخریدی یعنی من ارزش یه جورابم نداشتم و هی گفت و گفت، منم گفتم عزیزم کی گفته کادو نگرفتم صبر کن الان برات میارم بعدم رفتم کادوم رو که یه ادکلن بود دادم بهش بماند که همش میگفت وااای این خیلی گرونه چقدر پولش رو دادی و شرمنده شد   

چند وقت بعد بهش گفتم از کادوت خوشت اومد گفت آرهههههههه ممنون، گفتم عزیزم این ادکلن رو چند سال پیش برات خریدم یادت نبود دوباره کادو کردم دادم بهت تا تو باشی که یاد بگیری دیگه منو نپیچونی و ضایع نکنی، چراااااااااااااا هی میگی کادو نمیخوام و وقتی از وقتش میگذره میاری تو روم،   

خوب حالش رو گرفتم، بلهههههههههههه اینطوریه 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
1469
❤❤❤😘

خودت را خوار نکن 

مثل اسمت زیبا باش و مثل گلت مهربون 

حرف قشنگی زدی حساسیتش به خاطر خوب و پاک بودنشِ

دیدن که خوبی یاس باعث زشتیشونِ 

ادمای بی احساس پا گذاشتن روی گل یاس 

خدارو شکر کن انقدر صادق ه، چاپلوس سیاست مدار دلت میخاد انگار!!! 😁

آخه این‌طوری بیشتز تحقیر میشم چاپلوسا بهترن

خودت را خوار نکن  مثل اسمت زیبا باش و مثل گلت مهربون  حرف قشنگی زدی حساسیتش به خاطر خوب ...

😍😍😍❤❤❤😘😘😘

غصه نخور تلافی کن     تولد همسرم بود هی میگفتم چی دوست داری برات بخرم مداااااااام میگفت ...

ماشالله به شما خواهر با سیاست و زرنگ 

پس منم این‌دفعه تولدش برم یه چیزی بخرم بگم بیااا داشتم از جلو در مغازه رد میشدم فروشنده به زور کشیدم تو گفت بیا اینو بخر فقطم از شانس رنگ مورد علاقه تو بود😅

1474
ماشالله به شما خواهر با سیاست و زرنگ  پس منم این‌دفعه تولدش برم یه چیزی بخرم بگم بیااا داشتم ا ...

خخخخخخ  آره عزیزم، خیلی زندگی رو سخت نگیر و اینو بدون هر مردی خصوصیات اخلاقی خودش رو داره، اونو اونطوری که هست بپذیر. 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.