1464
1411
عنوان

وقتی فکر میکنی شوهرت آدم شده +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 95 پست

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

حالتو از گل مریم بهم زد  دیگ گل مریم ببینی جیغ میزنی😁😁😁جای شام بده بخوره😒

دقیقاً😂هانا گلارو تیکه پار کرد😂

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود
الهی فدات شم بخشیدیکمی هم خندم گرفت چقدرشیرینن به چشم برادری عزیزم شایدغرورش نمیزاره که بگه واینجوری ...

اووف از شوهر چرب زبون می ترسم 

ماشالله چه زبونی داره

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

1473
😂😂😂😂 اونموقع یه دمپایی سمتش پرتاب کن که فاز و نولش برگرده ب تنظیمات کارخونه

😂😂😂❤

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود
دقیقاً😂هانا گلارو تیکه پار کرد😂

شما همونی هستی که خواستگار سابقتون اومده بوده خواستگاری خواهرتون؟؟چی شد اخرش؟؟؟ یهو یادم اومدد

یه روز اخرین تاپیک بودین تو روزای خرابی سایت😁😁

کسی که نظرش بامن  مخالفهه منو ریپلای نکنه ...کلافم کردین💞نظر من قطعا تغییری نمیکنه پس بحث پیش میاد..با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉
جمعشون کن بندازشون دم در تو جاکفشی

یه ۷و۸ شاخه ازش سالم موند که عکسش رو گرفتم گذاشتم اینجا میدم بهش میگم ببر بده به ننت

شما همونی هستی که خواستگار سابقتون اومده بوده خواستگاری خواهرتون؟؟چی شد اخرش؟؟؟ یهو یادم اومدد یه ر ...

آره

هیچی دیگه بعد از صفر عقد میکنن حالا تاریخ دقیقش هنوز مشخص نیست

8
یه ۷و۸ شاخه ازش سالم موند که عکسش رو گرفتم گذاشتم اینجا میدم بهش میگم ببر بده به ننت

اره بش بده بهش هم بگو مرتیکه بی احساس بی ارزش من همه چیو تو روی نامزدم بش میگم دلیل نداره خودخوری کنم

من فوری ناراحت میشم چند وقت پیش رفتیم دور بزنیم از چندتا چیز تو پاساژ خوشم اومد همسرم اصلا اهل منت نیست و خسیس نیست خودش دستمو کشید بریم بخریم خریدیمشون موقعی که رفتیم تو پارکینگ پاساژ با شوخی گفت آخ آخ پونصد تومن از جیب نازنینم رفت همون لحظه برگشتم باز سمت پاساژ گفت کجا گفتم دارم میرم پس بدم پونصد تومن برگرده به جیب نازنینت خودکشی کرد تا منصرف شدم از پس دادن😂😂😂😂 خیلی بدم میاد همون لحظه میکفتی راستگویی خوبه ولی در جهت در بدست اوردن نه دل شکستن

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
آره هیچی دیگه بعد از صفر عقد میکنن حالا تاریخ دقیقش هنوز مشخص نیست

وااای چه جالب 

اگر حال داشتی تعریف کن چجوری

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

1474
شوهر من تو دوستی رفته بود برای کادوی تولدم خرید کنه اومد گفت گرما زده شدم 🙄

😂😂❤

آره هیچی دیگه بعد از صفر عقد میکنن حالا تاریخ دقیقش هنوز مشخص نیست

چه خواهر بی فکری😊 البته ببخشید  صفت مناسب تری پیدا نکردم👌

کسی که نظرش بامن  مخالفهه منو ریپلای نکنه ...کلافم کردین💞نظر من قطعا تغییری نمیکنه پس بحث پیش میاد..با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉
1457