1822
1823
عنوان

وقتی فکر میکنی شوهرت آدم شده +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 95 پست
کم مونده بگه بین دستم و گل بار مثبت و منفی ایجاد شد گل چسبید به دستم😑😂

😂😂

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

الهی فدات شم بخشیدیکمی هم خندم گرفت چقدرشیرینن به چشم برادری عزیزم شایدغرورش نمیزاره که بگه واینجوری ...

اووف از شوهر چرب زبون می ترسم 

ماشالله چه زبونی داره

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

1825
دقیقاً😂هانا گلارو تیکه پار کرد😂

شما همونی هستی که خواستگار سابقتون اومده بوده خواستگاری خواهرتون؟؟چی شد اخرش؟؟؟ یهو یادم اومدد

یه روز اخرین تاپیک بودین تو روزای خرابی سایت😁😁

امضام نیومد:|👐
شما همونی هستی که خواستگار سابقتون اومده بوده خواستگاری خواهرتون؟؟چی شد اخرش؟؟؟ یهو یادم اومدد یه ر ...

آره

هیچی دیگه بعد از صفر عقد میکنن حالا تاریخ دقیقش هنوز مشخص نیست

هانا💚هرمان
1846
یه ۷و۸ شاخه ازش سالم موند که عکسش رو گرفتم گذاشتم اینجا میدم بهش میگم ببر بده به ننت

اره بش بده بهش هم بگو مرتیکه بی احساس بی ارزش من همه چیو تو روی نامزدم بش میگم دلیل نداره خودخوری کنم

من فوری ناراحت میشم چند وقت پیش رفتیم دور بزنیم از چندتا چیز تو پاساژ خوشم اومد همسرم اصلا اهل منت نیست و خسیس نیست خودش دستمو کشید بریم بخریم خریدیمشون موقعی که رفتیم تو پارکینگ پاساژ با شوخی گفت آخ آخ پونصد تومن از جیب نازنینم رفت همون لحظه برگشتم باز سمت پاساژ گفت کجا گفتم دارم میرم پس بدم پونصد تومن برگرده به جیب نازنینت خودکشی کرد تا منصرف شدم از پس دادن😂😂😂😂 خیلی بدم میاد همون لحظه میکفتی راستگویی خوبه ولی در جهت در بدست اوردن نه دل شکستن

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
آره هیچی دیگه بعد از صفر عقد میکنن حالا تاریخ دقیقش هنوز مشخص نیست

وااای چه جالب 

اگر حال داشتی تعریف کن چجوری

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

1826
1718