1464
1459
عنوان

وقتی فکر میکنی شوهرت آدم شده +عکس

1306 بازدید | 95 پست

سلام بچه‌ها خوبید

من اسمم مریمه و عاشق گل مریمم ولی شوهرم به بوی گل مریم حساسیت داره و تا حالا هیج‌وقت برام نخریده امروز با گل مریم امد منم خیلی خوشحال شدم و گفتم مرسی با وجود حساسیتت به بوی گل وقت گذاشتی و برام خریدی گفت وقت که نزاشتم پشت چراغ قرمز یه بنده‌خدایی میفروخت خیلی گیر داد منم حوصله نداشتم گفتم بزار بخرم 

بعد من بهش گفتم بازم ممنونم که میتونستی گل دیگه‌ای ازش بخری و این رو خریدی گفت فقط گل مریم داشت آخه😑

بچه‌ها این بشر چرا‌ آدم نمیشه؟شوهرای شمام اینجورین؟هروقت براتون هرکاری کنن کوفتش می‌کنن براتون؟

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود

😂😂😂خاره صداقت😐

کسی که نظرش بامن  مخالفهه منو ریپلای نکنه ...کلافم کردین💞نظر من قطعا تغییری نمیکنه پس بحث پیش میاد..با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉

شوهر من تو دوستی رفته بود برای کادوی تولدم خرید کنه اومد گفت گرما زده شدم 🙄

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436

شعور ندارن هيچكدوم😂😂😂😂😂

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

چه زیبباااا عزیزم به این فکر کن که میتونست نخره برات..دستش درد نکنه

خدای مهربانم...راه پیش رویم مبهم است ولی تمام وجودم پر از حس قشنگ اعتماد به توست...میدانم ناامیدم نمیکنی😙😙🌹🌹
1432

اره مال منم همینه😂😂😂

گاهی برام هدیه میخره میگم مرسی به یادم بودی میگه تو راهم بود خوشم اومد گرفتم😒😒😒😒

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 

ای بابا 

چه حاضر جواب 😉

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸 ممنوووون
1418

سخت نگیر بابا 

یکم قر و قمیش و ناز و عشوه میومدی روی همو میبوسیدین تموم 

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
😂😂😂خاره صداقت😐

نهایت بیشعوریه صداقت که نداره در موارد دیگه الان برا حرص دادن من شده حسنک راستگو😑😂

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود
1450