1464
1459
عنوان

وقتی فکر میکنی شوهرت آدم شده +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 95 پست
من فوری ناراحت میشم چند وقت پیش رفتیم دور بزنیم از چندتا چیز تو پاساژ خوشم اومد همسرم اصلا اهل منت ن ...

یک کمی دوز ناراحت شدنم از شما پایین تره 

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

بدترم هست. سوهرم سالگرد ازدواج از یک هفته قبل گفت چیزی برات خریدم که تو خوابم نبینی. منم به زنداداشم ...

منم بهش گفتم پلشت خودتی. حالا اون به کار. فردا همه زنگ میزدن چی برات خریده که گفته تو خوابم نمیبنی. 😁

بدترم هست. سوهرم سالگرد ازدواج از یک هفته قبل گفت چیزی برات خریدم که تو خوابم نبینی. منم به زنداداشم ...

وایییییی😂😂😂😂

کسی که نظرش بامن  مخالفهه منو ریپلای نکنه ...کلافم کردین💞نظر من قطعا تغییری نمیکنه پس بحث پیش میاد..با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

اره، شوهر منم یه کار میکنه، بعدش انقدر منت میزاره که از چشم ادم میندازتش بهش میگم گاو 7من شیر ده

این منت نمیزاره یه جور وانمود میکنه انگار اصلاً حواسش نبوده

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود
1473
سخت نگیر بابا  یکم قر و قمیش و ناز و عشوه میومدی روی همو میبوسیدین تموم

بعضی وقتا انقدر میره رو مغزم که فقط دلم می‌خواد خفش کنم

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود
فرداش فامیل زنگ میرد برات چی کرفته که تو خوابم ندیدی. وکیل خوب سراغ نداشتم وگرنه فقط طلاق😁

دیگ بعد از اون ادم سابق نشدی😁😁😁😁

کسی که نظرش بامن  مخالفهه منو ریپلای نکنه ...کلافم کردین💞نظر من قطعا تغییری نمیکنه پس بحث پیش میاد..با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉
1334
چه زیبباااا عزیزم به این فکر کن که میتونست نخره برات..دستش درد نکنه

مشکل من با این قسمتشه که همچی رو زهرمارم میکنه یه سالم روز زن بهم سکه داد کلی تشکر کردم گفت خواهش میکنم نخریدم اینا رو یکب بهم داده یکی مال خودت یکی مامانم یکی مامانت 😑

منم گل نرگس دوست دارم برام نمیخره اصن😥ماشینم نداریم یکی بزور بهش بفروشه

گل نرگسم خیلی قشنگه منم خیلی دوست دارم❤

ب نظر من صد در صد بهت فک کرده ک گرفته  وگرنه ب زور نمیشه چیزیو ب کسی فروخت  فقط مغروره و ...

بیش از مغرور بودن بیشعور و اسکوله😑

1476
این گلارو بچپون تو حلقش بگو سطل زباله جا نداره شرمندتم پسر 😂

ایولاااا😂❤

حداقل نیمه پر لیوان صداقتشه اگه همسر من بودمیومدمیگفت ده تا مغازه رفتم که گل مریم داشته باشه اخر برا ...

خب اینم که دروغ زیاد میگه

ولی مدل شوهر تو بهتره حداقل یه ارزشی برات گذاشته حتی زبانی

الهی فدات شم بخشیدیکمی هم خندم گرفت چقدرشیرینن به چشم برادری عزیزم شایدغرورش نمیزاره که بگه واینجوری ...

ای جان چه خوبه

البته شوهر منم برا خانوادش خوبه به بخت من اینجوریه

1457