1464
1459
عنوان

وقتی فکر میکنی شوهرت آدم شده +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 95 پست

چقدر بی سیاسته این مرد،،اقا تو که  ب هر علتی خریدی خانومت تشکر کرد یه لبخند بزن وتمام!!چرا این جوابارومیدی خودتو بده میکنی زنتو ناراحت😑😑😑

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

ب نظر من صد در صد بهت فک کرده ک گرفته 

وگرنه ب زور نمیشه چیزیو ب کسی فروخت 

فقط مغروره و نمیتونه زبونی اعتراف کنه 

تو عملشو ببین

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
1473
🤣🤣🤣🤣🤣بچه خیییلی صادقه🤪🤪🤪

صداقتی نداره برا حرص دادن من امروز شده حسنک راستگو

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود

این گلارو بچپون تو حلقش بگو سطل زباله جا نداره شرمندتم پسر😂

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
اره، شوهر منم یه کار میکنه، بعدش انقدر منت میزاره که از چشم ادم میندازتش بهش میگم گاو 7من شیر ده

اون گاو٩من شیره😐

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...

حداقل نیمه پر لیوان صداقتشه اگه همسر من بودمیومدمیگفت ده تا مغازه رفتم که گل مریم داشته باشه اخر برات پیدا کردم بخاطر تو حاضرم تمام گلفروشی های شهرو بکردم حالا واقعیت قضیه مثلا این بود که پشت چراغ قرمز خریده اونم فقط همین گلو داشته😂

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
8

خخخ اره شوهر منم بعضی اوقات اینطوریه....امروز یه تاپ شلوارک خریده بودم سبز بود پوشیدم بچه ۴ سالم متوجه شودولی شوهرم متوجه نشد بهش گفتم قشنگه گفت خوب همون یه که دیشب پوشیده بودی!!دیشب تاپ شلوارک صورتی تنم بود انقدر حواسشون جمعه

حرص نخور با حسنک راستگوت شاد باش😍😍

جونم با من کار داشتی

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
1476

الهی فدات شم بخشیدیکمی هم خندم گرفت چقدرشیرینن به چشم برادری عزیزم شایدغرورش نمیزاره که بگه واینجوری بگه؟من شوهرم دوس داره پاشم صبحونه بدم بعدمیگه صبحاکه پامیشی صبحونه درست کنی برام خیلی خوشگلی جدابی وصدمترزبون میریزه منم میگم نمیتونم بیدارشم خب یه اه میکشه ومیگه اشکالی نداره همین که بچمونگه میداری خودش یه نعمتیه فقط یک نمونه اززبون چربشه بازبونش تاالان چندمیلیون ازخانوادش پول گرفته اصلاپسربااین سیاست ندیدم بخداامامنه خنگ یه چی میگم ده نفرمیخوادگندمنوجمع کنه😂

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚
نهایت بیشعوریه صداقت که نداره در موارد دیگه الان برا حرص دادن من شده حسنک راستگو😑😂

حالتو از گل مریم بهم زد 

دیگ گل مریم ببینی جیغ میزنی😁😁😁جای شام بده بخوره😒

کسی که نظرش بامن  مخالفهه منو ریپلای نکنه ...کلافم کردین💞نظر من قطعا تغییری نمیکنه پس بحث پیش میاد..با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉
حالا فدای سرت مهم اینه ک خریدهدازش تشکر کن و یه ماچ ابدارم بکن بگو مرسی ک هستی در کل مردادهیچ وق ...

کم مونده بگه بین دستم و گل بار مثبت و منفی ایجاد شد گل چسبید به دستم😑😂

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود
1457