2410
2553
عنوان

خبر بارداریتونو چطوری به شوهرتون دادین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 49 پست
دیگه تقریبا ده هفتشه نمیدونم چکار کنم.. از سقط هم میترسم خیلی درد داره

نمیدونم به دعا اعتقاد داری یا نه ولی خاله ی من ۴بار سقط داشت همشم بخاطر تشکیل نشدن قلب جنین بود مادربزرگم بردتش پیش دعانویس.دعانویسه گفته بود ناخواسته بچه های جنیان رو اذیت کرده و اونا نمیذارن جنینی تشکیل بشه دعا نوشت و به محض نوشتن دعا خالم باردار شد و بارداری بی خطری هم گذروند الانم پسرش ۴ساله ست

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم به دعا اعتقاد داری یا نه ولی خاله ی من ۴بار سقط داشت همشم بخاطر تشکیل نشدن قلب جنین بود مادر ...

والا منم چون قبلا سقط کردم مامانم رفت پیش سیدی دعایی برام نوشته از اول بارداری تو گردنمه نمیدونم دیگه چکار کنم نماز میخونم قران میخونم ادم بدی نیستم نمیدونم والا پناه بر خدا

شوهرم مسافرت بود پیام دادم فک کنم بابا شدیییییی گفت یه ماهه دارم میریزم انتظار داری بابانشم🤭😂😂😂

اخه ماه اول اقدام باردارشدم 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2720

توباردارى اولم (دخترم)اون بهم خبرداديعنى تنهارفته بودجواب آزمايش روگرفته بودومنم نميدونستم باردارم فكرميكردم كيست دارم باردارى دومم(پسرم)هم جواب روگرفت اوردخونه منم نگاه كردم خيلى بى تفاوت بهش گفتم منفيه بعدخوردتوذوقش بعديه ربع بيست دقيقه گفتم مثبته